Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki annyival érettebbnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki annyival érettebbnek tartja magát a koránál, az általában miért nem keres ugyancsak az átlagnál érettebb, vele egykorú társat, és miért kezd el egyből a jóval idősebbek után érdeklődni?

Figyelt kérdés

Én is érettebbnek gondolom magamat a koromnál 16 éves fiúként, mégsem a 20-21 éves lányok közül szeretnék barátnőt találni.

Szerintem akik azt teszik, amit én írtam, nem is a szellemi érettség miatt teszik, hanem mert "hú de szexi, idősebb lány/fiú", meg "lehet vele vagánykodni a többieknek".



2015. szept. 28. 21:16
 1/3 piriiiii ***** válasza:
39%
Azért, mert idősebb emberből jóval több létezik, mint olyanból, aki a koránál érettebb...
2015. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1: Azért az idősebbek közül se mindenki érett.

Viszont racionálisan végiggondolva jobb, ha max. 1-2 év a különbség, mert akkor kb. egyszerre mennek egyetemre, dolgozni is egy időben kezdenempm stb. Tehát azonos életszakaszokban lesznek.

2015. szept. 28. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy érettebbek a koruknál, csak jobbnak hangzik, mint a "felnőttebbnek tűnök vele" (vagy neadjisten a "van pénze"). Aki tényleg érettebb a koránál, az nem fog direkt olyan helyzetbe belemenni, ahol éretlennek érzi magát valaki mellett.
2015. szept. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!