Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondja már meg valaki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja már meg valaki, hogy a nők UGYAN mit tesznek le az asztalra, hogy érettebbnek gondolják magukat a velük egykorú himnemüekhez képet?

Figyelt kérdés

Mert engem már nagyon zavar, hogy kis 20 éves nők érzelmi képessége már fenomenális szinten van, és lenézik a férfiakat, akik 20 éves korukig többnyire csak szívtak és küszködtek (ezt úgy értem, hogy nem papás-mamást játszottak, hanem fizikailag fejlődtek).


És komolyan mondom ezek a nők elvárják, hogy olyan pasijuk legyen, aki amellett, hogy nagyon jól néz ki, még legyen érzelmileg rendben ja és még sikeres is legyen az életében! Mindezt mondom 18-20 éves kis csitrik már elvárják. Csak tudnám, hogy egy nő mennyit izzad és küszködik az életében, hogy ilyen értékesnek tartja magát! Mert az tuti, hogy 10ed annyi kalóriát nem éget el, mint egy férfi. Akkor mégis miért tartja magát többre? Mert növesztett melleket?


2013. okt. 29. 11:39
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
95%

úúúú....mit fogsz te most kapni ezektől!!!

:D:D:D

2013. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
61%
Azért, mert mi érdekes módon a saját sikertelenségünkért nem a másik nemet hibáztatjuk. Ez a kérdés pedig bicskanyitogató. Nem értem, miért nem leszel bu_zi, ha ennyire isteníted a saját nemed?:)
2013. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Tudod mi a bicskanyitogató? Az, hogy fenn vagyok egy társkeresőn. És van ugyanott egy kamu női adatlapom is, mert kiváncsi voltam, hogy miket irnak a pasik. És tudom, hogy a felső 10%-ba tartozom az ilyen társkeresők kinálatát nézve. Mert tényleg botrányosan gáz leveleket irnak a pasik. És akkor ma meg visszair egy nő, hogy visszataszitónak tartja a személyiségemet és nem nőre van szükségem, hanem egy orvosra. Csak akkor tudnám mit ir azoknak, akik ilyen "ismi" tárgyú levelet irnak, meg a farkukról küldenek csak képet.
2013. okt. 29. 11:44
 4/60 A kérdező kommentje:
ja és 20 éves, és az adatlapja szerint 160 centi / 46 kiló.
2013. okt. 29. 11:45
 5/60 anonim ***** válasza:
82%

Mi van?


Te amúgy érted, amit leírsz? :D


1. Természetes, hogy testileg kisebbek a nők, így vannak programozva. Nem testileg, hanem személyiség szempontjából mondják a nőkre, hogy érettebbek ilyen korban, bár ahogy látom, annyira agyatlan vagy, hogy ezt totálisan félreértetted.


2. Az meg, hogy milyen szánalom leveleket küldözgetnek a szánalmas kamu adatlapodra, csak a te érvelésedet cáfolja.

2013. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

meg egy csomó nőnél olvasom, hogy "milyen gáz pasik vannak már ezen az oldalon"


Irják ezt olyan nők, akik csak a dekoltázsukkal villognak, mert más értékük valószinüleg sose volt. Ja és a tőgyük is úgy lett, hogy elhiztak. Persze, ha a pasi pocakos vagy kopaszodik, akkor meg fujognak.


És egyik se veszi észre, hogy azért kap gáz pasikat a sorstól, mert ő maga is egy gáz nő. Persze a nő sose változzon meg, hanem inkább a világ! Ha viszont egy férfi mondja, hogy a világ változzon, akkor elkönyvelik egy puhatestünek!


Elegem van már, hogy a férfi sors csak erröl szól, hogy szivás-szivás és erölködés! A nők meg belecsimpaszkodnak mindenkibe. Még ezek a ún. önálló nők is, mert őket meg ez a modern társadalom tartja fenn. Mert én még olyat nem nagyon láttam, hogy egy nő magába él egy farmon aztán viszi a bizniszt. NEEEEEM, ahhoz már kell egy pasi. De minek is? A nő nem tudja ellátni a dolgokat?

2013. okt. 29. 11:50
 7/60 anonim ***** válasza:
37%

ugyan én nem 18-20 éves korosztályrol írok,hanem átlagban a nőkről

hogy mit rakunk le az asztalra?egy gyereket,hogy legyen egy családod.mi nemlennénk ez se lenne.mi nyaljuk a férfiak seggét,mosunk,főzünk,takarítunk,gyereket nevelünk,többségünk dolgozik és még megkérded mit rakunk le?szálj le egy kicsit a magaslóról

2013. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Szánalmas kamu adatlap? Én legalább nem azért használom, hogy valaki szóbaálljon velem, mert azt hiszi, hogy nő vagyok. Még kép sincs feltéve meg semmi. Mégis irnak a pasik, pusztán a tény miatt, hogy női az adatlap!
2013. okt. 29. 11:51
 9/60 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ezekből a 20 évesen nagypofáju és önmagukat emberfeletti lénynek gondoló nőcskékből alázatos feleség és anya sosem lesz.
2013. okt. 29. 11:53
 10/60 anonim ***** válasza:
Na jó, most már egyértelműen látom, hogy szellemileg fogyatékkal élsz...:)
2013. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!