Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megsértődött a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megsértődött a csaj? /hogy tegyem jóvá

Figyelt kérdés
Ma a suliban mielőtt jöttem haza mondta hogy várjam meg (kisérjem el haza) mert nem akar egyedül a buszon ülni...előre mentem...aztán utánnam jött(abba az irányba lakik mint én) beszélgettünk minden ...tudja hogy hol lakom..aztán van egy elágazás és az után lakom egy 50 méterre (panel) az elágazásnál átöleltem és hazatekertem gyorsan (a csaj hülyén nézett) azért csináltam így mert árnyék othon voltak és ha meglátnak egy csajjal akkor azonnal " van barátnőd van barátnőd?" nem tudom hogy hogy kellet volna csinálni?..elkisérni a csajt ameddig lakik úgy hogy anyámék ne vegyenek észre vagy így kellet volna vagy úgy hogy el jön a csaj a hazug úgy hogy anyám -e K észre veszik...szerintetek megsértődött a csak? 15/f

2015. okt. 2. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit ittá' gyuluska?:D

Amúgy a csaj nyilván azt érezte, hogy le akarod őt koptatni, azt hitte hogy zavart már téged azért léptél le.. Azért nézett furán, mert gondolom jót elbeszélgettetek, és ezután furcsa hogy mégis csak úgy otthagyod mikor ugyanarra mentek.. Kiheverné, de biztos megérintette, hogy ez most mi volt.. Vagy pedig az ölelés volt neki a fura:D

2015. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miva?!
2015. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!