Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezért megsértődött és lelépett...

Ezért megsértődött és lelépett volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az imént beszéltem egy lánnyal, (nagyon-nagyon tetszik), és szóba jött egy másik lány, aki szintén szép, és linkeltem egy képet a lányról aki szóba jött. Mire ő elkezdett flegmázni meg stb.. Mondtam a lánynak hogy attól hogy szép az arca a képen lévő lánynak, még nem azt jelenti hogy szebb mint ő.. Próbáltam bókolni neki meg ilyenek, ezt ő jól fogadta, mire már viszonylag boldogabban mondta ezt: "szóval ez a lány tényleg szép.."

Mire én ezt mondtam: "Arcra tényleg C: "

És ő erre azt mondta hogy neki mennie kell, és elköszönt, mire én megkérdeztem hogy megsértődött-e, és hogy ne haragudjon, mire ő azt mondta hogy sz*rik rá, nem sértődött meg ennyin, csak a legjobb "fiúbarátjával" épp most veszett össze, és nincs kedve beszélgetni..


Ezt elb*sztam nagyon ugye? ._. Látszik hogy megsértődött..:( És a végén az a fiúbarátos rész mit jelenthetett? És hogyan tudnám kiengesztelni? :C



2013. szept. 3. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy.
2013. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom.... :/ Pedig nem akartam megsérteni.. Ajj
2013. szept. 3. 21:47
 3/7 anonim válasza:
100%
Attól függ,hogy te egyáltalán bejössz a csajnak!? Mert ha igen akkor valószínű,hogy megsértődött,mert lányból van. Nem bírják ha nekik dicsérsz egy velük azonos neműt. Viszont szerintem hagyd a francba és ne te teperj utána,mert egy rohadt nagy papucs leszel így....
2013. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom hogy ő mit gondol rólam.. Lehet hogy csak egy barátnak néz, de ha csak annak néz, akkor miért kapta fel így a vizet?

Na és a fiúbarátos részre nem tudtok valamit mondani? Az egy célzás lenne, vagy hogy értsem ezt?

2013. szept. 3. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt már elvan ba**va,akárhogy próbálkozol ez után már semmi jó nem sül ki belőle.
2013. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még begbocsájthat neked, mert velem is történt már olyan,hogy az egyik haverom,aki nekem nagyon tetszik linkelte a volt csaja facebook adatlapját. És ez olyan mintha még mindig szeretné őt és járna vele.. Meg volt még máskor is amikor olyat tett ami nekem baromi rosszul esett, de megbocsájtottam neki, mert nekem nagyon fontos a srác és utána ugyan olyan jól eldumáltunk mint azelőtt. Ha nem annyira régen történt ez, akkor még simán visszaírhat. De ha már napok óta nem jelentkezik,akkor megbántottad őt. Ha van rá lehetőséged személyesen kérj bocsánatot és szerintem el is mondhatnád neki mit érzel iránta, mert még egy másik srác megvígasztalja. Meg ha mesélt rólad a barátnőinek, előbb-utóbb telebeszélik a lány fejét mindennel... Ès szerintem rád gondolt mikor azt mondta, hogy összeveszett egy barátjával, és neki is tetszel, ha már így kibukott
2013. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm ezt a hosszú, és őszinte választ! Esetleg üzibe kérdezhetnék tőled még erről? :|
2013. szept. 4. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!