Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha van barátnőtök,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van barátnőtök, akkor miért csináljátok ezt? (Nem általánosítás! )

Figyelt kérdés

Pl.

Szemeztek más lányokkal

Megnézitek a feneküket (jó ez azért érthető)

Jeleket adtok más lányoknak (mosoly, kedvesség, flört..stb)

Nem általánosítás, csak kíváncsi vagyok rá.



2015. okt. 3. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az is ugyanúgy rosszul esik ha más fenekét nézi..
2015. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Szemezek, mert ránézek arra, aki valamiért felkeltette a figyelmemet és ha ő is néz, akkor szemkontaktus lesz belőle. Ha így, akkor mosoly is sokszor.

Fiúból vagyunk, ezt a legtöbben megteszik.

Attól, mert van barátnőm, lehetek kedves másokkal is, így egy mosoly, egy kis csipkelődés belefér szerintem. :)

2015. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) és van olyan, hogy akivel szemezel, mosolyogsz rá, tetszik is/szimpatikus/vmi megfogott benne?
2015. okt. 3. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:
van barátom de esküszöm ha látok egy jó seggű csajt én hamarabb megnézem mint a barátom. ez olyan természetes dolog. bár a flört nem :D csak a nézelődés.
2015. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert ez ilyen. Attól még nem vagyok vak (sajnos).
2015. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szemezés az előfordul, én olyan lányokkal is szemezek néha, akik nagyon durván nem jönnek be, csak valamiért pont felé néztem, vagy elmerengtem.. A feneküket azért nézem meg, mert valszeg már vágyom a szexre, vagy nagyon szembetűnő:D Jeladás meg vagy udvariasságból, ha már megillet a lány a figyelmével/mosolyával nem megyek el mellette fapofával.. Alapból egy mosoly mindig a másikból is kivált egy mosolyreakciót.. Mellesleg ez a kérdés függ attól is szerintem, hogy a barátnő társaságában vagy nélküle..
2015. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szép, meg is foghat benne valami, hogy szimpatikus-e azt nem lehez megállapítani, az inkább a belsőtől függ. De ha barátnőm van, azért vele vagyok, mert őt szeretem és vele szeretnék lenni, így ezekbe nem gondolok többet, mint egy "jófejségi mosoly", ha már egymás szemébe néztünk.
2015. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#2 voltam
2015. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!