Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves hölgyek hogy is van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sokáig nem hittem el azt, amit itt a többség hangoztat, hogy "a nőknek csak a külső számít" ezért elnézésetek kérem.


Lévén, hogy alkalmazott fizikusnak tanulok, nehezen hiszek el dolgokat, amiket nincsenek valamilyen bizonyítékkal alátámasztva. Mindig kételkedve fogadtam az általánosításokat, bármilyen részről, sosem igazán hittem el semmit, csak azért mert valaki mondta, szóval mondhatjuk, hogy ez a természetem része.


Mivel tipikus csúnya srác voltam világ életemben (alacsony, sovány, madárfejű, szemüveges) ezért nem igazán érintkeztem nőkkel. Nekik ott volt a saját dolguk, én pedig a könyveket és az internet bújtam. Először pár éve találtam rá erre az oldalra és elkezdtem olvasgatni és feltűnt, hogy mennyi közel harminc éves férfi panaszkodott itt, hogy ő bizony nem rúg labdába a nőknél. Bevallom, egy szót sem hittem el az egészből, de mivel nem volt tapasztalatom nem kezdtem el okoskodni.


Történt megközelítőleg két éve, hogy elhatároztam, hogy keresek barátnőt, és megközelítőleg egy évig nem jártam semmi sikerrel. Azt hittem bennem van a hiba.

A fent leírták ihlették a következő kísérletet melyet egy kedves barátom segített kivitelezni. A tesz célja az volt, hogy egy éven keresztül megpróbálunk lányokkal, nőkkel ismerkedni, részben együtt, részben egyénileg.

A szárnysegédem egy tipikus 190 magas, jó képű, amatőr kajakozó srác (gyerekkori barátom egyébként), olyas valaki aki általában mindig megtalálta a hangot a nőkkel.


Az egy év alatt 250 esetet (egy esethez több nő is tartozhatott) jegyeztem fel, ezek között voltak nagyon egyszerű kis és egészen komoly, nőknél való direkt próbálkozások is. A nők 18-30 közöttiek voltak nagyjából.


A tapasztalat azt mutatja, hogy szinte bármilyen esetben a barátomat preferálták a nők a következő helyzetekben, kontextusokban:


- Közterületeken való alapvető leszólítás, segítség kérés

- Üzleti kapcsoalt (pl vettünk mindketten fagyit ugyan ott, ugyan annál a lánynál)

- Szórólapozós lányok

- Plázákban, közvélemény kutató lányok

- Szórakozóhelyek

- Iskola

- Bármilyen egyszerű indokkal való közeledés

- Direkt célzással való közeledés.

- Internetes társkeresés

- Éttermi kiszolgálás (nyilván mi voltunk a vendégek)


Lehet van amit kihagytam, de ezek biztosan voltak. Továbbá volt ahol egyénileg próbálkozunk volt ahol együtt.


Eredmények:


Amikor együtt próbálkoztunk az esetek 97%-ban a barátommal foglalkoztak a nők, függetlenül attól, hogy én kérdeztem, kezdeményeztem a kommunikációt. Igazság szerint mindentől független volt. Az is jól megfigyelhető volt, hogy ameddig velem beszéltek teljes közömbösség sugárzott belőlük, illetve a tekintetükből. Ahogy a bárátom fele fordultak azonnal mosoly és "Kívánlak" tekintet.


Az egyéni próbálkozások statisztikája pedig nevetséges: A barátomnak a nők 66,4%-a adott valami elérhetőséget amikor direktbe próbálkozott ami nagyon durva szerintem. A nem "csajozós" esetek 14%-ban kapott valami elérhetőséget.

Az én eredményeim 1,4% csajozással, anélkül pedig épp hogy levegőnek nem voltan nézve...


Ezek utána konklúzió:

MINDEN NŐNEK SZINTE ALAPVETŐ ELVÁRÁS, HOGY A FÉRFI NÉZZEN KI JÓL. Az egyéni kudarcok hagyján, de amikor együtt szembesültünk a nőkkel akkor nagyon látszott az emberekhez való enyhén szólva igazságtalan hozzáállás. A durva az, hogy még a "profik" is ezt csinálták.


Kedves högylgyeim: Ne merészeljetek azzal jönni soha többet, hogy ne "általánosítsunk" mert én eldicsekedhetek egy elég szép mintával, egész Magyarország szerte.



2015. júl. 30. 21:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
55%

En nagyon birom a ronda, sportos pasikat. Ismerkedtem is ilyenekkel sokat. Szeretem, ha valaki tanult, olvasott, szepen tud fogalmazni, stb. De vegul mindig eroszakosan ramtapad valami helyes pasi, aki komoly kapcsolatot eroszakol ki. En jartam volna ronda sraccal is, de ott nem volt meg az a lehengerlo celtudatossag es kitartas, amely komoly kapcsolathoz kell.

Konkluzio: kezd el sportolni: mma, vizilabda, kajakozas. Ezek ferfias testslkatot alakitanak ki. Aztan a szemuveged akar kontaktlencsere is cserelheted vagy akkupunkturaval gyogyittathatod meg. A hajad rovidre nyirod. Es a sok dogos izomtol egyszeruen a mostani altalad rondanak titulalt arcod ferfiasan markanssa valik. A nok szemeben az isteni tested befolyasolasanak hatasara.

2015. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
40%

Köszi,hogy leírtad ezt az érdekes történetet,mindig is szerettem az ilyen kísérleteket.

Ettől függetlenül nem értek Veled egyet,azt viszont elismerem,hogy vannak felszínes nők és férfiak a világban.

2015. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
40%
Szép ez a százalékos lebontás. :) Amúgy van valami igazság a dologban, nem vagyok adonisz, nem is külsőmmel próbáltam hódítani, de így se vittem túl sokra. Nem "elérhetetlen" lányoknál próbálkoztam, mégis az esetek többségében még egy elhívásra is vagy nemet kaptam, vagy hazudtak, hogy igen, eljönnek velem, aztán meg nyomtalanul eltűntek. Élőben, neten egyformán megy ez. Nyilván bennem is van hiba, ezt sosem tagadtam, de pl. leveleztem nem egy olyan lánnyal, aki sikertelennek érezte magát, vagy panaszkodott, hogy csak folyton megalázzák, kihasználják, soha senki nem hívja őt semerre, ő soha nem fog kelleni senkinek stb., de az esetek többségében ugyanaz lett a vége: a nagy büdös semmi. Sajnos sokszor az átlagos vagy átlag alatti nők is csak finnyáskodnak, hazudoznak, hárítanak, úgyhogy én már nem erőltetem meg magam, a nők többsége még megismerni sem hajlandó, ha nem vagy überjópasi külsőre, a belső értékeid meg lehetnek olyanok, amilyenek, a lőtéri kutyát sem fogják értékelni. Van max. 1% nő, aki valóban normális annyira, hogy kulturáltan lehessen vele ismerkedni.
2015. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
10%

1-es

Akkor aki nem sportoló az már nem is férfi?????

Nem vagyok sportoló mégis volt már barátnőm nem 1-2...

De szerinted az a férfi csak aki vagy paprikajancsi focista vagy elmebeteg bunyós aki szétvereti a képét állandóan....Gratulálok.

2015. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
80%

Azért azt hozzátenném, hogy amit te a külsőnek tulajdonítasz egyértelműen, amögött állhat azért más is... tudod, kisugárzás, stílus, viselkedés, stb.

Ha én valakit lepattintok, akkor általában az összkép zavar, nem a külső. Volt már olyan pasi, aki külsőre még vonzott is, de a gesztusai, hanghordozása idegesítettek. Ezt pedig nem tudod mérni egy ilyen "felméréssel", hogy valóban a külső-e a gond, vagy a kisugárzásod taszító.


A másik... ezek szerint a barátodnak 100-ból 66,4 nővel kell megküzdenie, neked meg jutott 1,4... de könyörgöm, nem elég EGY NŐ?! Miért nem vele foglalkozol, ahelyett, hogy ide írod az elméleteidet?!

2015. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
59%
Azért az utolsó hozzászóló,utolsó bekezdésében van valami...
2015. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
85%

Úgy csináltok, mintha főbenjáró bűn lenne olyasvalakit választani, aki vonzó és aki tetszik külsőre is. Mindenkinek megvan a "joga", ahhoz hogy olyannal jöjjön össze, aki külsőre is tetszik!

Mert ha ott állna veletek szemben egy szép, és egy kevésbé szép lány, akkor valószínűleg ti is a szebb lányt választanátok, ha minden más is stimmel, nem pedig a csúnyábbikat. De ezért nyilván csak minket kell elítélni, hisz mi az, hogy olyan srácot választunk, aki tetszik, és nem jövünk össze olyannal, aki taszít?!

2015. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
16%

Az apró kis különbség ott van, hogy én - tegyük fel van rá lehetőségem - mindkét lányt megismerem és azután döntök. Az eddigi egyetlen szerelmem egy apró, nálam több évvel idősebb nő volt, aki cigizik (amit utálok a szaga miatt), tetkója van (ez se épp az ideálom), és még sorolhatnám. Alapjáraton biztos nem egy ilyen lányt választanék magam mellé, de mélyrehatóan megismertük egymást, és így számomra máig ő a legszebb minden nő közül. Ezzel ellentétben ti nők a legelső pillanattól kezdve eldöntitek, hogy ennek meg annak akkor se lesz esélye nálatok, ha a feje tetejére áll. Lehet itt kapálózni, de 1000-ből 1-nél ha nem így van, akkor sokat mondtam.

Nem azt mondom, hogy olyannal legyen a nő, aki taszítja, de a belső tulajdonságok megszépítenek egy tök átlagos embert is. Csak ugye ahhoz esélyt kéne neki adni.

2015. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván fontos megismerni a másikat, de olyannal, akinek egyáltalán nem tetszik arca, nem fogok leállni és nem fogom feleslegesen rabolni se az ő, se az én időmet.

Most komolyan, az ember amikor keresi a "másik felét", minek kezdjen el egy olyan személlyel mélyen megismerkedni és hitegetni, akiről ő maga is tudja, hogy egyszerűen csak nem tetszik neki? Ennek talán van értelme? Vagy talán mindenkinek esélyt kéne adjunk külsőtől függetlenül, "hátha majd ha megismerem érdekes módon belezúgok" alapon?

Nem mondom, hogy kapásból el kell utasítani egy olyan srácot is, aki nem tipikus jóképű srác, mivel a szépség szubjektív és nem mindenkinek tetszik ugyanaz.

Összejöttem már én is olyan sráccal, aki 10 emberből 7 szerint nem hozzá való, mert én jobbat érdemlek, meg szebb vagyok lányban, mint ő fiúban, DE tojtam rá, mert fülig szerelmes voltam belé.

2015. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
56%
Hat amennyi csinos , szep no es csuf, igenytelrn ferfi van, ne csodalkozz.
2015. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!