Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizonyos srácok miért nagyképű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyos srácok miért nagyképűek? NEM ÁLTALÁNOSÍTÁS

Figyelt kérdés
Van az évfolyamunkon pár "menő" srác, akik azt hiszik, hogy övék az iskola. Mindenkire megjegyzéseket tesznek, legalábbis azokra, akiket lenéznek, mert nem gondolják menőnek őket stb. Természetesen mindennap tökéletesen belőtt haj, olyan, mintha semmi hibájuk nem lenne, helyesek stb. Fegyelmijük is volt, de ugyanúgy csinálják. És pl nekem külső alapján tök bejön az egyik, de mivel nem az a mindenre kapható, számukra "tökéletes", menő lány vagyok, ha köszönök, van hogy még rám se néz, nem az, hogy vissza se köszön... Ezzel lehet valamit kezdeni?

2015. máj. 21. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Értem, szóval zavar, hogy egy ilyen menő srác (akit az elején leminősítettél) nem figyel rád. Mondjuk ez teljesen természetes, a lányok többségét az ilyen pasik izgatják, sokan meg vissza is élnek ezzel.
2015. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert tombolnak a hormonok. Ők akarnak az alfahímek lenni és ezt ki kell mutatni, hisz az elsőbbségért meg kell küzdeni. Meg nem ölhetik a többi himet, így hát az EGO emelkedik ki.
2015. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De aki nekem bejön, az még év elején teljesen normális volt, csak ahogy megismerkedett ezekkel, 180 fokos fordulatot vett a viselkedése, eleinte még beszélgettünk is, de mostmár még ilyen nyolcadikos pics.ákkal is leáll beszélgetni (természetesen onnan is a "felső tízezerrel"), csak én nem érdeklem. (sulinkban van 6 osztályos rendszer is, azért vannak nyolcadikosok)
2015. máj. 21. 19:22
 4/12 anonim ***** válasza:
hogyne ölhetnék meg:D nálunk nem mi vagyunk a menők,de azért mégse nézzenek már le...szóval aki keménykedett azt megvertük,és mindenki csöndben van,ha mi megyünk a folyosón.
2015. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert működik a falka szellem. Ha nem tart a csoporttal kitaszított lesz. Egyenlőre olybá tűnik többet jelent neki a falka elitjébe való tartozás és az azzal járó "kiváltságok", mint az, hogy veled legyen.

Igazából lehet ez nem jó hír neked, de szerintem felejtsd el. Talán pár év múlva kinövi és több eséllyel megérti azt, hogy többet érne ha foglalkozna veled most, mint az, hogy alfa hím legyen és a "jó nőket" akarja, illetve amit a falkavezér annak tart.

2015. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es van annál egyszerűbb módja a dolognak. nagy ívben tenni kell rájuk. Ha nem tudnak kinek villogni, nincs kinek játszani az eszüket, akkor nem lesz értelme annak amit tesznek. Ahhoz hogy ők valakiknek mutathassák magukat, kellenek valakik akik elhiszik nekik azt hogy többek mint ők. ha nincs az előadásnak közönsége, akkor nincs kinek játszani.
2015. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az elegancia!

ezt keresd.

2015. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azert mert a nok alfahimeket akarnak. Valoszinuleg sokkal tobb no bukik ra igy mintha nyalis streber lenne aki elore nyitja a tanaroknak az ajtot es csondben ul minden nap. Mi oka lenne ezen valtoztatni?
2015. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Például változtathatnának a lányok olyan irányban, hogy továbbra is kerülik a nyalisokat (bár nekik lesz milliós fizetésük majd), hagyják a tahókat alfahímeket figyelmen kívűl (rögtön kevesebb bunkó lenne úgy 100 év mulva, de a mai csajok most élnek), és mondjuk választanák a szürke kisegeret, akit jobban érdekel az, hogy mi történik a való világban, mint az hogy mindenki fölött állását mutassa akkor is ha mindenki alatt áll szellemileg, vagy nyaljon csak azért mert úgy könnyebb megkapni azt amit akar.
2015. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébként erről eszembe jutott egy idézet, csak nem tudom pontosan hol hallottam vagy láttam:


"Ha van egy alom kutyakölyök és ki kell választanod azt amelyik egy élten át hűséges lesz hozzád, akkor ne azok közül válassz amelyik a másikat letapossa, amelyik gyors és erős, a többi elől is eleszi a kaját ha teheti. Hanem vidd azt a kicsit, amelyik nem erős, nem fürge, éhes és fázik. Mert neki törődésre, azaz rád van szüksége, a többi egyedül is ellesz."

2015. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!