Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Mit akar vagy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Mit akar vagy, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki 2ővel fölöttem jár egyáltalán nem ismer (vagyis csak annyira, hogy mikor ő harmadikos volt én meg elsős akkor egy hétig együtt játszottunk délutánonként) és mostanában csinálja azt, hogyha megyek a folyosón és ő szembe jön akkor megáll elöttem néz és nem megy semerre en meg volt olyan, hogy nem néztem oda és nekimentem....

Ja meg egyszer akkor is volt ilyen amikor a moszkva téren vártam a buszt akkor is odajött és igy megált elöttem. (Kb fél percig ott állt elöttem és nézett én meg így, ömm Szia.... Szoval nem értem. Mi lehet ez. (?)


2015. okt. 4. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Siiirok!!! X""DDD
2015. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert? Tudom, hogy semmit sem jelent és én nem akarok semmit ettől a sráctól és ő sem tőlem csak fura és gondoltam megkérdezek mást is, hogy mit gondol erről
2015. okt. 4. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor reggel elindulsz, ne szedj magadba jeget, mert szegény megfagy amint meglát.
2015. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!