Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki látta már a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki látta már a külsőre 100%-ig az elképzelt ideáljával eggyező embert?

Figyelt kérdés

(Mielőtt valaki belekötne... Ez csak külsőre vonatkozik a belsőt az csak ismertség után ismerhetem meg)


Én ma láttam a metrón azt a lányt akiről mindig képzelődöm (99%ban ugyan úgy nézett ki) csak vörös volt a haja ami mégjobb (így 101%) mert azt imádom a legjobban. :)


Még a haja is pont ugyan úgy állt mint ahogy elképzeltem.


Mintha csak a gondolatamból lépett volna ki..nagyon nagyon gyönyörű volt (számomra) mindig róla képzelődtem, de előtte sosem láttam.


Azt akartam hogy bárcsak jönne még 50 megálló hogy sokáig a közelében lehessek.


Másnak is volt már olyan hogy látta már élőben azt a fiú/lányt aki teljesen az ideálod és nagyon szeretnéd?


Vagy akár azt aki nagyon hasonlított rá?


Ennek mennyi az esélye?


16/f


2015. okt. 8. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem de csak azért mert ahhoz hogy megállapítsam hogy 100%-ban egyezik ahhoz látnom kéne ruha nélkül :D

Am ruhában volt már olyan hogy alig bírtam levenni a szemem a lányról mert annyira tetszett ha pucéran is olyan jól nézne ki mint ruhában akkor kapná a 100%-ot.

2015. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak nekem nincs ideálom?:D De tényleg nincs:D Nem azt mondom hogy nem fog meg semmi néha valakinek a külsejében de konkrét hajszín, arctípus, alak, szemszín stb nincs.
2015. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak én egy buszon láttam először a lányt.
2015. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Láttam de ,,csak" 95%
2015. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!