Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,nemsokára 16. Új sulim van,van egy ismerősöm aki kettővel felettem jár,ő azért segített valamennyit,hogy beillaszkedjek. De sajnos így sem ment/megy teljesen a beilleszkedés. Szerintem eléggé visszahúzódó vagyok,sajnos nehezen barátkozom,és egyébként elég egyedül is vagyok. Hogyan tudnék nyitni az emenetek felé? Komolyan egyedül a lovam van nekem,ő a legjobb barátom,a társam,csak néha jól esne egy ölelés egy igaz embertől. Szerintetek menjek önsegítő csoportba? Vagy van valami ötletetek?:/ előre is köszönöm!15/L

#nehézség #iskola #új gimnázium
2015. okt. 9. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz erre mit reagálni. Most mondhatnám, hogy próbálj barátkozni, legyél nyitottabb, de nem hinném, hogy ez bármin változtatna, ha mégis, akkor mondom. :) Ha rá tudod venni magad, hogy fokozatosan többet beszélgetsz emberekkel, akkor idővel kifizetődik. Így nem fogsz erőszakosnak/nyomulósnak tűnni és sikerül szépen fokozatosan elfogadtatni magad, beilleszkedsz. Sok sikert és kitartás addig is! :)
2015. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!