Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexelni szeretnék az osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelni szeretnék az osztálytársammal, de járni nem, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves fiú vagyok, régóta barátok vagyunk egy osztálytársnőmmel, akinek nagyon bejövök, bármikor össze tudnék jönni vele, de én ezt nem akarom, mert én nem szeretem őt ilyen szinten, csak úgy, mint barátot. Ellenben az utóbbi időben elkezdtem fantáziálni arról, hogy szívesen szexelnék vele, akár többször is, amolyan gyakorlásképpen, meg élvezném is a dolgot. Én még szűz vagyok, neki sem volt még pasija, szóval szerintem ő is szűz. Egyáltalán nem k*rvás a leányzó, szóval nem lehet egyszerű a tervem megvalósítása, de az mellettem szól, hogy ő szerelmes belém. Szerintetek mi legyen?



2015. okt. 11. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Dugd meg a mocskos r.i.bancot!!!
2015. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Gyere össze vele, dugd meg párszor aztán hagyd ott. Meglehet így már barátok sem lesztek de amit akartál azt megvalósítottad.
2015. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Barátság extrákkal
2015. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nem akarok összejönni vele. Egyszerűen nem érezném jól magam ha mondjuk a suliban smárolnom, ölelkeznem kéne vele, nem tudom miért. Ha egyszer ráírnék, hogy nincs itthon senki, jöjjön át hozzám, az szerintetek jó módszer lenne?
2015. okt. 11. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát rendesen összetörnéd, mert ez csak kihasználás...
2015. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Tudod a nők,főleg a tinik nagyon hülyék.Ha össze is jönne a terved,ő biztos beléd szeretne,mindenkinek azt mondaná,hogy jártok.És ha letagadod,akkor szétkürtöli.Ezt gondold át.Te leszel a szemét disznó.Az iskola nektek munkahely,mindenki ezen fog csámcsogni.Suliban,munkahelyen azt tartja a mondás,hogy házinyúlra nem lövünk.
2015. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, van egy lány akit nagyon szeretek, ő 19 éves és nehéz falat, de pénteken randizok vele, és talán 1-2 héten belül összejöhetek vele. Na már most mivel teljesen tapasztalatlan vagyok, ezért gyakorolni szeretnék valakivel, hogy ne bénázzak majd azzal a lánnyal akit tényleg szeretek. Be kell vallanom izgulok egy kicsit hogy milyen leszek az ágyban vele.
2015. okt. 11. 13:25
 8/13 anonim válasza:
Nem kell attól félned hogy milyen leszel nem kell gyakorolni ez olyan mint a csók, ösztönből is jön. Nézz meg egy két videót neten de gondolom már láttál ott tudod mi hogy van. Különben meg egy normális lánnyal ha össze jössz akkor nem fogja hagyni a szexet pár hónapig, az osztalytarsad meg esélytelen hogy bármivel meg tudod hulyiteni esetleg ha ketten vagytok oda nyulsz neki vagy át hívod és át jön be raksz egy filmet és rá mászol.
2015. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak ha össze is jönne az oszt.tarsad egyrészt nagyon szemet húzás, másrészt mivan, ha megtudja a csaj??

Erre gondoltál mar?

2015. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem hiszem el..hogy lehetsz ennyire önző és még h*lye is? Kihasználnál valakit ilyen mértékben csak azért, hogy "ne bénázz" majd...a 19 éves csajt úgyse fogja érdekelni hogy béna vagy ha szeret. Nem lehetsz ekkora s*gg fej... Én tuti nem mennék át az osztálytársad helyében, vagy ha igen és ott meg akarnál fektetni elég gyorsan leállítanálak. Szerintem ő is ezt tenné, főleg ha van esze...Meg amúgy is ha szerelmes vagy valakibe miért fantáziálsz másról és tervezed a megdugását "gyakorlásból"?! Felfogod egyáltalán hogy egy ember érzéseivel játszol? Ilyennel nem gyakorolgatunk ba+! 18l
2015. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!