Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytársammal járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársammal járni?

Figyelt kérdés
Elsős középsulis vagyok,első nap suliba.....mikor megláttam egy fiút...kész voltam....Nem is értem,hogy miért.De azóta eltelt 1 hónap szerelmes lettem,fiú is.Első héten azt vettem észre,hogy fiú szó szerint bámult,haverjai meg odaszólogattak,hogy xx szeret,tudod,hogy xx szeret?!Suliba jól elvagyunk,de van egy másik fiú osztályba xx barátja,na vele nagyon jóba vagyok,ő mondta,hogy xx szeret,de nem meri megkérdezni,hogy akarok-e vele járni :// nekem még nem volt barátom,de félek :/ meg mindenhol azt olvasom,hogy osztálytárssal nem jó összejönni :( 15/L mit tegyek?
2011. okt. 1. 18:00
 1/5 Róbert Nagyúr ***** válasza:
60%
Narutot azért még szoktál nézni nem?
2011. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
????
2011. okt. 1. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Érett közösen megbeszélt kapcsolattervezéssel tökmindegy hogy osztálytárs vagy sem.

Én is egy osztálytársnőmmel járok..

Reggel kicsit korábban bejövünk, beszélgetünk miújság stb, eltellik a suli, áltlában picit bennmaradunk együtt (nem sokat.. de ez változó attól függ hány óránk volt) 20p - 1,5óra kb.


És így is tök jól elvagyunk.. kérdezgették hogy suliban "miért nem vállaljuk" (nem ülünk egymás mellé meg nem faljuk egymást szünetben...) Azért, mert ez iskola, a magánéletünket kinnhagyjuk.. Mindketten elvagyunk a saját kis baráti/barátnői köreinkben és ennyi.. 1-2 Hétvégénként meg lejön hozzám (vidéki vagyok) vagy én megyek föl hozzájuk.


F/16

2011. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az jó :) hát....remélem,hogy minden jó lesz,ha összejövünk :(
2011. okt. 1. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

háát igen, elég rizikós, sok a rossz tapasztalat, de egy ilyen miatt kihagynád, amit Ferikeee tanácsol azt fogadd meg, van két oszt társam akik együtt járnak, ők sem nagyon hozzák be az osztályba a kapcsolatukat, és jól működik

hajrá

2011. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!