Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-22 éves fiúk! Mit szólnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-22 éves fiúk! Mit szólnátok, ha a barátnőtök azt mondaná, nem akarja szőrteleníteni magát az intim részén? L

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 12:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
szerintem felesleges egy fiúnak az arca borotválásán kívül bárhol is szőrtelenítenie magát.
2015. okt. 12. 16:55
 12/22 anonim ***** válasza:
én örülnék neki, a borotvált unalmas már és kislányos
2015. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én jobban örülnék, ha nem egy dzsungellel találkoznék, ha oda kerülne a sor. Ha azt mondaná, hogy nem szeretné eltávolítani, akkor természetesen elfogadnám, hiszen szeretem és nem ezen múlna, hogy szakítunk. Meg sem fordulna a fejemben. Csak egyszerűen nem szeretem a túlzott szőrt. :)
2015. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

9: Én fazon alatt nem a kisajkak melletti szőrt értem.

Ne lógjon ki a bugyiból. Mert gondolom, azért strandra nem úgy mész, hogy kilóg. És legyen kicsit lenyírva, hogy ne legyen olyan hosszú. Az nem fáj és nem lesz a bőrödnek sem semmi baja tőle.

2015. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Oh, az a fazon az rendben van. :D Mármint tulajdonképpen olyanom van.:) Az a kényelmes.
2015. okt. 12. 20:28
 16/22 anonim ***** válasza:
Nincs szebb a szőrös puncinál! De Te 15 éves vagy, és még nem is szőrös! :-)
2015. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Lol, milyen tizenöt évesnek nem szőrös? 12-13 éves korától a legtöbb lánynak szerintem már az.
2015. okt. 12. 20:43
 18/22 anonim ***** válasza:
45%

Egyértelműen a szőrtelen az ami bejön!

Szerintem úgy sokkal izgatóbb, gusztusosabb, és ami talán ezeknél is fontosabb, szőrtelenül sokkal higiénikusabb is!

2015. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt, hogy melyik jön be. Hanem az, hogy elfogadod-e, hogy a barátnőd nem akarja csupaszra borotválni, mert kényelmetlen neki.
2015. okt. 13. 14:41
 20/22 anonim ***** válasza:
41%

ha van jo kis szorzesnyiro akor le lehet szedni eleg rovidre.


sztem amugy herekrol sokkal sokkal nehezebb es roszabb leszedni mint a sima punci korul:D en megis megteszem, mert azert eleg szar latvany is ha ott szoros, es nem is kenyelmes ugy nyalni.

nekem is volt mikor szurt nagyon a punci+ kidorzsolte a farkam! na az nagyon szar.

2015. okt. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!