Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem rosszabul megy a tanulás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem rosszabul megy a tanulás ha nincsen barátom?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, korán érő tipus tavaly jártam egy fiúval, nagyon szerettem de sajnos kiszámíthatatlan volt mindig, sokkal jobbak voltak egyszerre több lányt akart, de egy idő után más lett mindig velem foglalkozott 6 hónapig jártunk de aztán elölről kezdte összejött közben egy másik lánnyal, szakítottam vele, szakított a lánnyal próbálta viszakönyörögni magát, de már nem bíztam benne, most jár egy osztálytárammal, eleinte zavart de most eltereli a figyelmemet, egy fiú aki nagyon tetszik nekem, nagyon aranyos egy az érdeklődési körünk imádjuk az állatokat mindkettőnknek van lova, elhívott multkor terepre csak kettesben, találkoztunk és elindultunk 2 órát voltunk kint, nagyon cuki volt, főleg már estefelé mert a naplementében értünk haza a réten, de nem történt semmi, illetve, szerintem neki is tetszek, szeret de nem vagyok benne biztos, lehet hogy csak fél, mert végig beszélgettünk ha beszélek hozzá végig nagyon figyel, a szemembe néz, és sokszor volt ugy hogy amikor kijött velem a lovamhoz, ott voltak valahol a közelben a haverjai és elakartákhívni lovaskocsizni de ő ott maradt velem inkáb pedig mondtam neki hogy nyugodtan menjen nem tond, de ott maradt velem, mert azèrt jött ki mert volt egy komolyabb esésem és nem birtam lovagolni a lovamat ezért ő eljött segìteni, nem hagyta hogy megeröltessem magam, mindenben segìtett, a suliban is sokat beszélünk, de nem tudom higyan juthatnák ennél tovább, esetleg esélyes, hogy szerelmes belém, de hogyan jöhetnénk össze, mert ő szerintem fél megkérdezni, az ciki ha én kezdeményezek ? Ja és mért vagyok jobb tanuló ha járok valakivel ? Lehet hogy az hogy ugy èrzem nem szeret senki és vágyok arra hogy szeressen egy fiú ekveszi a gondolataimat ? 😀
2015. okt. 12. 19:18
 1/4 anonim válasza:

Feltételezem, hogy szimpatikusnak talál az említett srác. (Bár nem tudom hogy hogyan kerültetek pontosan kapcsolatba.)

Az értékelendő, hogy elhívott egy közös programra és végig minden percet rád szentel :) Sok lány barátja van ennek a srácnak? Vagy csak te vagy ilyen "kivételezett"?


Azért vagy jobb tanuló ha van valakid, mert érzelmileg stabil lábakon állsz. Ez nagyon fontos. Van aki miatt várod a délutánt, van aki miatt fontosnak érzed hogy tanulj (mondjuk egyeseknél ez fordítva van), ha azokkal vagy akiket szeretsz mondhatni "feltöltődsz".

2015. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ő egy osztálytársam, minigis nagyon sok közös volt bennünk de mikor idén meglett a saját lovam azóta lettünk nagyon jóba nyáron nagyon sokat volt kint velem, más lányokkal is haverkodik de közel sem ennyire, más lányokat nem hiv el sehova, egy barátnőm említette hogy neki azt mondta h engem szeret, meg bevéd engem ha piszkálnak a fiúk vagy akárki, akkor megvéd, nagyon jó hatással van rám
2015. okt. 12. 19:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá, soha nem volt kapcsolata, inkább félénk tipus, amikor elhivott terepre elotte megkerdezte egy lany baratnomet h jo otlet e es utanna kerdezet meg h el e megyek vele, en persze igent mondgam, de vegig nagyon aranyos volt, az "exemrol "kerdezett, meg h most nem e jarok valakivel de nagyon aranyos volt vegig
2015. okt. 12. 19:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg nekem nincsen tul sok onbizalmam, mert nagyon bunko osztalytarsaim vannak, es van egy par fiu aki mindig azzal szorakozik azzal idegesit hogy azt mondja nekem h csuny avygok, es az a srac egyik oran irt egy levelet, hogy ne hakgassak rajuk mert szep vagyok 😊
2015. okt. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!