Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Attól lehet barátom, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól lehet barátom, hogy nem megy a tanulás?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék barátot, de attól félek ha valaki tudná rosszul megy a tanulás nem is állna velem szóba. Van egy fiú akit nagyon megismernék, Ő szerintem okos én meg buta ez a gáz. Szerintetek ez számít a kapcsolatban?

2015. okt. 3. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyire nem megy a tanulás?
2015. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy egy normális srác nem a tanulmányi átlagod miatt szeretne beléd. Az is kérdés,hogy hány évesek vagytok? Ha nem állsz bukásra bizonyos tantárgyakból,meg nem vagy 2-es tanuló,akkor szerintem ez senkit nem fog érdekelni :) 15/L
2015. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anya mondta ezt?
2015. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából lehet, de jobb lenne ha a tanulásra koncentrálnál először.
2015. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zedricht ***** válasza:
Akarhany lany ismerososm van, baratnom volt sose szamitott, hogy hanyas tanulo.
2015. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

En magam kituno tanulo vagyok 10. osztalyos, jo orszagos versenyeredmenyekkel.

Altalaban azon lanyokkal toltok tobb idot (mellettuk ulok oran, veluk tanulok a koleszban), akiknek problemajuk van par tantargybol, es osszessegeben sem tanulnak tul jol. Szeretek nekik magyarazni, jo erzes megertetni veluk dolgokat, ezzel persze segitve oket. Szerintem sokkal konnyebb hozzajuk kozeledni, mint a 'jo tanulokhoz' es bizony halasabbak is, sokan jo barataim, pedig eleg zarkozott vagyok. Inkabb legyen olyan baratnom, akivel tudok foglalkozni ilyen teren is, mint aki 'nagyon okos'='magol egesz nap' vagy 'eleve mindent tud'. Szerintem az okos fiu - butacska lany nagyon jo kapcsolat mind baratsag, mind szerelem szintjen.

ui.: semmikepp sem akarok jo tanulo baratnot. Legyen valami, amit szivesen tanul persze, es azzal foglalkozzon, ne az atlagaval. Nezz csak korul a kornyezetedben hany olyan par van, ahol mindket fel eminens, valoszinu egy sem, ha megis, az ritka kivetel.

Sok sikert a sraccal!

17/F

2015. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha azt az okos fiút megkérnéd, segítsen neked a tanulásban, és egy héten, hétben egyszer összejönnétek, és tanulnátok. De tényleg csak tanulnátok, és akkor kiderülne, hogy valóban tetszik-e neked, és az is, hogy te esetleg tetszel-e neki. Mert attól még tetszhetsz, hogy nem meg a tanulás, főleg, ha ezt fel is vállalod.Már nem azt, hogy nem tanulsz, hanem azt, hogy nem vagy olyan szuper okos, mint ő.
2015. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!