Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok arról, ha egy fiúnak kicsi fülei vannak?

Figyelt kérdés
Zavar titeket? Férfiatlan? Eddig néhány lány megemlítette, hogy "cuki", meg van egy haverom aki gyakran felhozza, hogy hogy lehet ilyen fülem. Meg e mellé még a fülcimpám is lenőtt, tehát kicsi. Ha kértek küldök képet privátba. Mit gondoltok erről?

2015. okt. 13. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire kicsi...
2015. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát erre kiváncsi lennék!:) Küldhetsz képet.
2015. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Még mindig jobb, mintha nagyok és elállóak lennének, mint nekem voltak. Szóval sztem ne aggódj emiatt. /Bocs az off-ért...:)/
2015. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, érdekel, milyen az a kicsi fül. #3-as voltam
2019. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még a mai napig nem kaptam képet!
2021. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még mindig várom a képet a kis füledről
2022. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!