Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mi történt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mi történt köztünk. Szerintetek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és nyáron ismertem meg egy lányt, akivel nagyon jó barátok lettünk, de tényleg egy idő után már tényleg tűzbe mentünk volna a másikért, aztán nemrégiben egy filmvetítésen voltunk és úgy éreztem, kicsit megváltozott, jobban kereste a társaságom, ölelgetett, sőt megfogta a kezemet, és egyszer én is átkaroltam a hasa előtt hátulról.

Aztán a filmvetítés alatt gyakorlatilag végig fogtuk egymás kezét, most viszont nekem úgy tűnik, hogy ugyanúgy áll hozzám, mint a rendezvény előtt.

Tudom, meg kell beszélni, hétvégén találkozunk is, gondoltam, elmennénk egy teaházba.

Amiben segítséget kérnék, hogy most hogyan viselkedjek, amikor majd találkozunk? Hogyan kérdezzek rá, hogy mi volt ez köztünk?

Lehet, hogy gyerekesnek tűnik, de tényleg tanácstalan vagyok.. :) Köszi előre és szép estét!


2015. okt. 14. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
fura kapcsolat lehet ha az a szokatlan hogy megfogja a kezed és megölel :D
2015. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nincs köztünk párkapcsolat, eddig csak barátság volt. Most a filmvetítésen fordult elő elöszőr az ilyen közeli "kontaktus".
2015. okt. 14. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor erre tényleg rá kell kérdezni
2015. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A régimódi embereknél -- tudod akiknek még átlag 1 nőjük 1 pasijuk volt és egy party nem akkor volt nagyon enyhe ha nem volt tömegszex (lehet kicsit szándékosan túlzok) -- a kézmegfogás annak a jele volt hogy együtt vannak.

Amúgy merem javasolni hogy eleinte viselkedj vele úgy ahogy szoktál, aztán minél előbb kérdezd meg hogy akkor a filmezés alatt "az mi volt az".

2015. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2015. okt. 14. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kérdezz rá- inkább tekints úgy erre a hétvégi találkozóra,mint egy randira ;) Ha gy alakul akkor esetleg még egy csók is belefér, és akkor már felesleges megkérdezni h ez mi volt... csak agyoncsapná a hangulatot :D De ha nem kerül szóba/nem lenne alkalmas az előbb leírt terv akk kérdezz rá, persze :)

Remélem minden okés lesz,majd írj h h alakult! ;)

17/L

2015. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi neked is, majd írok :)
2015. okt. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!