Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudom ezt az esetet...

Miért nem tudom ezt az esetet elfelejteni, miért zavar még több év után is, hogy nem történt köztünk semmi sem?

Figyelt kérdés

Majdnem pontosan 3 éve történt. Buszoztam hazafelé és egy lány pont úgy ült, hogy velem majdnem szemben, de a másik oldalon a csuklós buszon. Egyszer csak azt vettem észre, hogy elkezdett bámulni, nem értettem miért, de szinte egy pillanatra sem tudta levenni rólam a szemeit és úgy nézett, volt a nézésében, pontosabban bámulásában valami olyan, mintha szexuálisan kívánna vagy lehet tévedek, de azóta sem néeztt úgy egy lány sem még. Folyton engem lesettt, kereste a tekintetem, ha valaki közénk állt csak azért is úgy helyezkedett el, hogy engem lásson újra, képes volt felállni is, amit magam sem értek, hiszen a barátjőével volt egy ülőhelyük és ott ültek egymás mellett. Csak egy-két pillanatra nézett a barátnőjére, amikor az valamit beszélt neki, aztán végig engem nézett. Érdekes ritka dolog, de ugyanott szálltunk le és mégsem mertem lépni. Akkor sokkal félénkebb fiú voltam ilyen téren. Ráadásul ott volt a barátnője is meg a kétség, hogy talán csak félreértettem és nem is jöttem be neki csak valami más okból bámult engem olyan feltűnően egész úton.

De ez az egész annyira abszurd, hihetetlen történet, meg, hogy azóta sem figyelt fel rám egy lány sem, főleg olyan szép, mint ő, egyszereűn nem hagy nyugodni a gondolat, vajon bejöttem neki vagy sem, és ha nem akkor mégis milyen okból bámult ennyire feltűnően, mi a fene keltette úgy fel a figyelmét irányomban, hogy csak azért felállt az ülésről, hogy lásson engem végig?



2014. jún. 10. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát fiúk-lányok, ezért legyetek bátrak!... :)
2014. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
FOgadott a barátnöjével, hogy zavarba tud hozni téged...
2014. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért tartotta a fejét egy helyre,mert látáskárosult,és ha barátnője szólt hozzá,akkor odafordult!
2014. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!