Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti osszejonnetek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti osszejonnetek egy ilyen lannyal?

Figyelt kérdés

Ti osszejonnetek egy egy ennyivel idosebb de ilyen lannyal?


Mondanam hogy erett lannyal,mert nem teljesen ,de elegedett vagyok a gondolkodasommal.

Es tavaly is az voltam de megis ugy gondolom ma ,hogy nem voltam az ,szoval valoszinu jovore is ezt fogom gondolni :D a lenyeg hogy szerintem erettebb vagyok a koromnal de meg azert fogok fejlodni.

Van egy srac 23eves es nagyon tetszik,jokat beszelgetunk ,en 16 vagyok.

Szerintetek a korkulonbseg ellenere lehet eselyem nala?



2015. okt. 17. 19:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Vani,te vagy az? :DDD
2015. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

haha nem vagyok Vani

:DD

2015. okt. 17. 23:03
 13/20 anonim válasza:
63%

Ne törj le, 23 éves vagyok és a barátnőm 17, oké te 16 vagy, de az az 1 év nem olyan hű de sok,

és a kor különbség ellenére nagyon jól megvagyunk, érettebben viselkedik a korát tekintve mint sok velem egyidős lány, és nem biztos, hogy csak megfektetni akar, lehet komolyak a szándékai :) ki tudod ezt könnyen deríteni, ha érdekel hogy veheted észre írj üzit :)

2015. okt. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

köszi utolsó!írtam:)

most miért pontozzátok le őt? ...

2015. okt. 18. 02:19
 15/20 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy kiugrasz a bőrödből, hogy végre valaki igent mondott, de nem véletlenül több a nemleges válasz:)
2015. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Uzenetet is kaptam ,hogy iden

De szerintem amugy lehet,hogy emberfiggo

2015. okt. 18. 14:21
 17/20 A kérdező kommentje:
Ezert vagyok kivancsi sok ember velemenyere
2015. okt. 18. 14:38
 18/20 >_< ***** válasza:

Magával a korkülönbséggel szerintem nincs nagy probléma, a szüleim közt majdnem 20 év van. Bár ők egy picit már idősebbek :)

Értem itt az emberek problémáját, nem csak arról lenne szó hogy milyen korlátokat állítunk fel magunknak, hanem arról hogy ha összejöttök az részéről valódi szerelem lenne-e.

Ahogy mondod, ez emberfüggő, és teljesen igazad van. Sok ember létezik aki kihasználná ezt a lehetőséget, de én még hiszek azokban akik ennél 23 éves fejjel már jóval érettebb gondolkodásúak. Ha becsüli az érzéseidet, akkor nem fog kihasználni és összetörni.

Épp emiatt szerintem itt te vagy az egyetlen aki választ adhatna erre a kérdésre. Ne szalaszd el a lehetőséget, de légyóvatos.

2015. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na, végül megjött az eszed?
2015. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Koszonom 18as,neked van teljesen igazad:)
2015. dec. 29. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!