Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ti osszejonnetek olyan lannyal/novel, akivel tokeletesen megertitek egymast, szinte a masik feletek, de mondjuk szexualisan nem tartjatok tul vonzonak?

Figyelt kérdés
22/F es 25/L, jelenleg ez nalunk a helyzet. nem csunya a lany, inkabb csak atlagos, viszont annyira jo vele lenni, es kedvelem... de kulsore nem talalom vonzonak, nem az en esetem. mit tennetek?

2014. márc. 23. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2014. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem,és tanuljátok meg egy kapcsolat nem állhat csak érzelmekből meg csak szexből..nekem ezt senki ne akarja beadagolni...vagyis állhat,csak az nem normális szitu...egy kapcsolat attól kapcsolat,hogy meg van az összhang mint szexuálisan,mint érzelmileg...pont..


25/F

2014. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Igen! Attól, hogy nem tartom szexuálisan vonzónak, még élvezhetem vele. Lehet fantáziálni és ha nem csúnya, simán. Főleg, ha minden más működik vele. Ez az én véleményem. Remélem segíthettem. 17/f
2014. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kolosszus22 ***** válasza:
Nem, volt részem hasonlóan és nem ment. Külsőre és belsőre passzolnia kell a történetnek, különben mindig hiányérzete marad az embernek.
2014. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3!

Ha nem tartod vonzónak, akkor nem fogsz vele normálisan szexelni. Ha pedig fantáziálsz, akkor nem az adott személlyel vagy együtt, hanem egy fantáziaképpel, ami azt eredményezi, hogy mindkettőtöknek hazudsz.

2014. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 3-as 17 éves kisfiúnak is sok élettapasztalata van... :D


Nem fog működni. Kell, hogy vonzzon szexuálisan is, különben semmi értelme, az nem kapcsolat lesz.

2014. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#3 vagyok: Ez a saját véleményem, ami általában szembe megy sok emberével. Én így gondolom, és a szexben sokkal több van, minta külső. Érzelmekhez kötöm, szűz vagyok, és valószínűleg évekig az leszek még, talán életem végéig, mert nekem vannak elveim. Nincs sok élettapasztalatom, mégis azt hiszem, sokkal több dologról van fogalmam, mint neked. Nem tudod, és én sem megmondani hogy kinek van igaza, mindenki a saját értékrendje szerint él. A kérdező az én véleményemre volt kíváncsi, én elmondtam. A tiéd lehet más, fogadd el, hogy az enyém az! :)
2014. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Elfogadom. De először is a kérdés FÉRFIAKHOZ szólt, másodszor aki szűz, az minek szól hozzá? Mert akkor pláne semmi rálátásod nincs a kérdésre. Elméleteid lehetnek, persze, de tapasztalat mást mutat, homlokegyenest.
2014. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elfogadjuk a véleményed, bár hülyeség. Ha semmi tapasztalatod nincs szexuális téren, akkor egy ilyen jellegű kérdésbe ne szólj bele - és ezt most nem kötekedésképpen mondom.
2014. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!