Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb, amit tehetnek?

Figyelt kérdés

Annak ami most van koztunk a sraccal, van egy hosszu, szappanoperaba illo elozmenye, de az a lenyeg hogy a srac (volt)legjobb baratnom majdnem exe, ezert a lany nem szerette volna ha osszejovok vele. De az a helyzet, hogy azert ez a dolog kettonk kozt egyaltalan nem maradt ennyiben ez az egesz. Szoval, szombaton volt egy buli, akkor beszeltunk ugy normalisabban utoljara. Viszont azota szinte nem is beszelunk, es nem tudom mit csinaljak. Nem szeretnem elvesziteni, fontos nekem, es ezert faj ez az egesz helyzet. Nem akarok ranyomulni, meg nem tudom, csak szeretnem ha minden olyan lenne, mimt regen. Ebben csak az a rossz, hogy tudom, hogy el kell ot felejtenem, es pont ezert vagyok massal/masokkal, de szar erzes ez az egesz, hogy ott ulsz valaki mellett aki atkarol meg jatszik a hajaddal stb., de te valaki teljesen masra gondolsz kozben.

Nem tudom, hogy ne irjak neki, mert lehet el kell felejtenem, de nekem o nagyon fontos ember, es nagyon nehez.

Na itt abba is hagyom, mar igy is sokat irtam.



2015. aug. 20. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez rosszul esik a barátnődnek, de ha valóban szeret akkor nem áll a boldogságod útjába, bármilyen bunkón hangzik is ez..
2015. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!