Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen gyűlölködő a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen gyűlölködő a barátnőm amikor 3 évig sülve főve együtt voltunk?

Figyelt kérdés

3 évig oda volt értem aztán volt egy veszekedés meg szarul jött ki az egész nyár, nagyon béna voltam.

Ő meg azt mondta nem akarja tovább ezt a kapcsolatot, elege van a veszekedésekből. Szóval le lettem koppintva.


Most meg olyanokat ír, hogy sírni tudnék, hogy ő teljes szívéből gyűlöl meg feljelent ha tovább zaklatom. Nem is nagyon zaklattam.

3 évig egymást átölelve aludtunk, csókoltuk egymást és most ilyeneket ír, hogy teljes szívéből gyűlöl és egy féreg vagyok?

Én meg szinte sírok?

Ki is a féreg?


Van ilyen?

Ugye ő sem írta ezeket komolyan... valakinek a hatása alatt állhat. A szakítás előtt nagyon megerősödött a kapcsolata a nővérével és az anyjával akik engem nem kedveltek.



2015. okt. 23. 22:14
 1/6 A kérdező kommentje:

Azóta amúgy mindenhonnan letiltott és nem hallottam róla semmit, a számát is lecseréltette.

Lehet, hogy csak a pénzem miatt volt velem olyan sokáig együtt és miután már megállta a helyét egyedül kimutatta a valódi énjét?

2015. okt. 23. 22:15
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt a gyűlölködést a blogján írta amit azóta le is törölt, mert én is leírtam egy blogban a saját verziómat, és azóta egyáltalán nem hallottam felőle, az utolsó bejegyzése mielőtt törölte a blogot az volt, hogy sírt valamiért...
2015. okt. 23. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ráeröltették... Kertj meg valakit h beszeljen vele. Nemhiszem h ezekutan csak igy eldob.
2015. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindegy miért tette!

El akar menni!

Aki el akar menni az pedig el fog menni!

Tudom hogy fáj, de hagyd a fenébe!

Lépj tovább!

2015. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Második. Én hagyom elmenni, feladtam. Viszont első. Én már nem kérek senkit, a szakítás utáni pár hétben elkövettem azt a hibát, hogy mindent megtettem, hogy megakadályozzam a dolgot, és pont ezzel értem el a teljes kapcsolatmegszakítást. De csak azért, mert nekem is különös volt az egész.


Szerintem is ráéerőltették de most már megvárom amíg ő keres. Szerinted meg fog történni? Vagy ráerőltetik azt is, hogy soha többé ne keressen?

Bele lehet ebbe kívülről szólni egyáltalán?


Elég egyértelmű volt, mert a családja a szakítás után nem hagyta nyugodtan. Nem hagytak neki időt átgondolni a dolgokat, engem meg úgy ellehetetlenítettek, hogy kizártak a házból ahol laktam, a cuccaimat meg azzal fenyegettek, hogy kidobják, épp pénzem sem volt, nem volt túl sok lélekjelenlétem ilyen helyzetben átgondoltan cselekedni.

2015. okt. 23. 22:50
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt mondjuk elég gyerekesnek találom, hogy csak azért tilt mondjuk le, mert a buta nővére azt mondja neki, hogy ezt így kell, mert ő a tapasztaltabb.

Hát akkor tegye ezt. Majd találok értelmesebb nőt, aki tud felelős döntéseket hozni egyedül is.

2015. okt. 23. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!