Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelenthet valamit? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit? Mit érezhet (ett) irántam?

Figyelt kérdés

Hosszú történet!


Van barátnőm, de nagyon jóban vagyok más lányokkal is.


Múltkor egy buliban voltam, ahol nagyon sokat ittunk, és minél többet ittam és ivott egy bizonyos lány, annál közelebb kerültünk.

A lánynak ugyancsak van barátja, de történt egy két apróság.


Ahogy oldódtunk egyre jobban kereste a társaságomat, egyre többet ölelt meg, majd egyre szorosabban, egyre jobban, egyre tovább. Nem igazán akart elengedni, bújt a nyakamba, végigpuszilta, majd arrébbhúzódtam picit, a szemébe néztem, és nem tudtam mit látok (már jócskán nem tudtam mit látok, az ivás miatt is).

Mondtam a népnek, hogy na én kész vagyok, felmegyek aludni emeletre, ahol széjjelhánytak egy ágyat, szóval egy matrac maradt. Felmentem, mondtam, h most hagy aludjak egy picit, majd átadom a helyem pár óra múlva.

A lány azt mondta, velem akar jönni, én mondtam, h rendben. Lefeküdtem aludni, mellém feküdt, megölelt, átkarolt, adott egy puszit és aludtunk, reggelre 6-an aludtunk az egy matracon de ez már mellékes, a lényeg az, h nem tudom, valójában is érez-e valamit, vagy csak az alkohol miatt. Egy másik lányt megkérdeztem erről, azt mondta, "itt bárki rámnyomulna, mert azért nem vagyok rossz srác, de ő pont nem mert van ízlése" (XD) szóval ez a helyzet, hogy nem tudom ő mit érezhet, de annyira sokat nem ivott, sőt egészen okés volt. nagyon filózok, hogy vajon mi lehetett ez, mert lehet, hogy semmi extra, lehet h több. És anyira édesen bújt, mintha tényleg szeretne, de másnap nem láttam semmit a szemében, egyszer leült mellém mert látta nagyon gondolkodok, nem mondtam el csak annyit, h valamin filózok, megsimogatta az arcom és ment tovább. Csak nem értem, miért puszilgatja végig a nyakamat valaki, csak úgy, bújva hozzám, ha fiúja van, és tudja, hogy nekem barátnőm.


És nem tudom azt sem én mit éreztem akkor



2015. okt. 24. 16:42
 1/3 anonim válasza:
hat..szerintem csak az alkohol beszelt belole!!
2015. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

És mindeközben hol volt a te barátnőd, meg az ő pasija? Eléggé **** dolog volt tőle, ha elmondásod szerint, nem ivott olyan sokat, mégis puszilgat meg hozzád bújik (és ahogy a leírtak alapján tette, az nem pusztán baráti).

Te pedig nem tudtad volna leszedni magadról, miközben a nyakadat puszilgatta, és figyelmeztetni, hogy mindkettőtöknek van párja? "És anyira édesen bújt, mintha tényleg szeretne..." ezt a mondatod, hogyan gondoltad? A barátnőd is olyan édesnek gondolná?

2015. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ez egy olyan buli volt, ahova külsőst nem nagyon lenne jó hozni, mert egy közeli barátunk szülinapja, ahova azért random embereket nem illik.


Én nem tudom miért hagytam, épp a hányás szintjén voltam, szóval nem tudtam józanul gondolkozni. És a másik amitől félek, hogy nem tudom mit érzek, mert barátnőmmel most irtó szar lett a kapcsolatunk, és ez ami történt megingatta a hitemet, és nem tudom, hogy ki az akit valójában szeretek. (ezt a lányt régebb óta ismerem)

2015. okt. 24. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!