Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Talán érezhet irántam valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán érezhet irántam valamit ami több, mint barátság?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú osztálytársamat, kb. 2 éve, hogy jobban megtudtam ismerni.

Az előtt még kb. nem is beszéltünk, nem nagyon foglalkoztun k egymással.

Viszont, tavaly előtt, egymás mellett ültünk.. (Minket ültettek, egymás mellé.)

Még mindig emlékszek a pillanatra, és arra a napra:$

Rengeteget hülyéskedtünk, rengeteget beszélgettünk, nagyon elvoltunk egymással.. ♥ Rengetegszer tett boldoggá, felvidított:') Kezdtem érezni, hogy ő a legjobb fiú barátom.. Rá utána később, arra is rádöbbentem, hogy nekem ő sokkal többet jelent, mint egy fiú barátot, vagy egy legjobbat:)

Azóta, 2. éve tartjuk így a kapcsolatot, (hát persze, mivel oszt. társak vagyunk), de úgy értem, még mindig ennyire jó a kapcsolatunk, szerencsére. ♥ Mindig is kedves volt velem, és most is az. Egyszer nem értettem a matekot, nem szóltam neki, se senkinek, és ő simán odajött hozzám, hogy segíthet - e nekem valamiben.. Én természetesen mondtam neki, hogy igen, a matekot nem igazán értem.. Odajött hozzám, segített, elmagyarázta. Aztán átkellett menjen egy másik oszt. társamhoz, ő sem értette igazán. Bevallom, én sem értettem az után se, de nem miatta. A tanár is látta, hogy még mindig nem értem, ezért egy másik oszt. társamat küldte hozzám, segíteni. Azonban ő, (a fiú) gyors odajött hozzám, és mondta, majd ő segít. Leült hozzám, mégegyszer, és sikerült megértenem. A múlthéten én, és ő voltam a hetes, fent kellett maradjunk a szünetbe. Beszélgettünk, és szkanderoztunk is, xDD

És.. mikor beszélgettünk, megemlítette, hogy mellette ültem - e már. (Pont aznap ültetés volt.) (De nem mellé ültettek.) És mondtam neki, hogy igen. De ő azt mondta, hogy arra nem emlékszik.. Ilyenkor egy picit összetörtem, hogy el is felejtette..? Emlékszem arra is, mikor mellettem ült, egyszer, elég közel volt hozzám.. Én tanultam, ő meg hintázott, úgy, hogy a fejem elé, és mellé, tök közel volt a szája, és.. Azt hittem, megcsó.. De neeem.. Nem engedtem:'DD 1. az, hogy mindenki ott volt, a másik, amúgy sem engedtem volna meg, lehet.. Sokszor megijeszt direkt, tesin szűokszor választ a csapatába, egyszer szünetre én mentem le leghamarabb, ő utánam jött, és leült mellém a padra, beszélgetni. Huuh, és még tavaly.. Mikor épp fociztunk, ő is focizott akkor, de kiállt valamiért egy kicsit. Beszélgetett vele egy kisgyerek, és csak úgy egyszer megszólal.. (A fiú, nem a kisgyerek.) "Xy, te jó lány vagy" (A nevemet mondta Xy helyett.) Na itt leizéltem.. Mit is jelenthetett ez..? Vagy miért? Nem nevettek, nem gondolom, hogy a kisgyerek mondhatta neki, hogy ezt mondja. Aztán egyszer azt is mondta, hogy velem a legjobb írni. Meg, hogy farsangon én voltam a legjobb.. :DD (Rendőrlány voltam.)

Szeret a könyveimbe firkálniXDD

Mik ezek a "jelek"..? Egyáltalán ezek, jelek?

Mit jelenthetnek ezek?

Meg ha nevetek, akkor mindig közzéteszi: - Hogy örüül.. :DD A nevetése. Nevetve.. :DD ♥



2015. okt. 21. 19:42
 1/5 A kérdező kommentje:

*sokszor.

Ja és azt kihagytam, hogy tesin mikor foci volt, óra végén kiabált egyet, hogy "Xy volt a legjoooobb, huu!" (Az én nevemet mondta.) És levette a mezét.. (focimez.)

Aztán egyszer futott hozzám, h megakar ölelni.. ?!

2015. okt. 21. 19:47
 2/5 JOKER6 válasza:
Bocsáss meg,de egy életkort leírnál?
2015. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, én felejtettem el, szóval én kérek bocsánatot:)

13L.

2015. okt. 22. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondcsak, mennyire vagy szép lány? Kérlek őszintén értékeld magad, az alapján hogy mások illetve te mennyire tartod szépnek magad. Ha csak az átlagos kinézetet ütöd, és még jófej is vagy, jól elhülyéskedsz a fiúval és minden klappol köztetek akkor meglehet hogy adna neked esélyt. :) 14/l gyuuu a mostani legjobb haverommal még az intim témákat is megdumáljuk, és mindent tudunk a másikról már, nem véletlen h beleszerettem xd és ő neki meg az a fura szokása van h olyan közel hajol időnként h 2cm van köztem és közte, egyszer, még tuti lesmárolom, aztán majd megbeszélem vele az érzéseimet :DD
2015. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. Aham.. Kb. én is így értékelném magam:)

Sok sikert nekedis:D

2015. okt. 23. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!