Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk lehetett vagy vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lehetett vagy vagy inkább került? Mit gondoltok lányok?

Figyelt kérdés

Remélem jó helyre írok.


Múlt héten jöttem haza busszal és megint összefutottam egy csajjal akit már látásból korábbról ismerek. Emlékszem hogy egyszer hasonló helyzetben előreengedtem a felszállásnál és akkor olyan mélyen a szemembe nézett, komolyan mondom nem bírtam muszáj volt nem odanézzek :) udvariasan csak intettem hogy előreengedem. :)


Na, egész véletlen múlt héten megint 1 busszal mentünk ugyan az a helyzet megint úgy alakult a sor hogy elém került. Szemből közeledett a sorban már messzebbről kiszúrtam láttam rajta hogy megismert mikor már oda ért az ajtóhoz na mondom úgy is ritka az ismerős arc leszólítom, meg kérdezem mi újság van úgy is ismerős volt más honnan is... Erre mintha rám sem mert volna nézni nézelődött majdhogynem hátrafelé. Na mondom mi a fene...nem tudtam mire vélni. El akarta inkább kerülni a tekintetem vagy nem tudom...


Mindenesetre egy órával később amikor igyekezett leszállni végig engem figyelt.


Ennyire félénk lett volna ott előttem? Vagy inkább el akarta kerülni hogy megszólítsam?

2x éves lehetett.


2015. okt. 27. 23:22
 1/3 Zsani vagyok válasza:
Szerintem zavrba jöttt mert ritkán beszéltek és meg lepödöttv aztán meg lészállás elött azért nézett mert tetszettél neki vagy a gesztus hogy leszólitittad én is jártam igy már
2015. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félreértesz, pont azért akadt meg a leszólítás mert elfordult és nem is nagyon akart felém nézni pedig ott állt előttem. Most ez így bénának hangszik a részemről, de nekem furcsán jött le dolog és csak figyeltem mi van. ezért kérdeztem itt hogy mi lehetett.
2015. okt. 28. 01:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát akkor nem szólítottad le?

Mert akkor több lehetőség is van:

1, Tényleg meglátott valamit, ami miatt elnézett, ez kevésbé valószínű, de megeshet.

2, Nem jössz be neki, de ennek meg azért kicsi az esélye, mert azt mondod, hogy utána téged nézett.

3, Tetszel neki, de túl közel kerültél hozzá, zavarba jött és elfordult.

Legközelebb mindenképp szólítsd le és akkor kiderül.

2016. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!