Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz ha egyedül mentem el...

Gáz ha egyedül mentem el külföldre nyaralni? Nincs sok barátom, barátnőm sincs és nem lehetett kihagyni az alkalmat. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, két barátom van. Mindkettő csaj. Rajtuk kívül nagyon ismerőseim sincsenek, a srácokkal soha nem jöttem ki jól. Nem vagyok meleg, de jobban kijövök a nőkkel.


Tesóm kapott a cégétől egy két személyes 5 napos görög nyaralást, de nem akart elmenni. Nekem adta.

A családból senki nem akart eljönni, ezért megkérdeztem a két csajt hogy el akarnak e jönni.


Mindkettő azzal utasította el, nem akarja hogy mások azt higgyék van köztünk valami. Úgyhogy gáz vagy nem, elmentem egyedül. Furcsa volt magányosan járni a várost, de inkább minthogy itthon üljek mint általában.


Vicces hogy az a két csaj is mindig furán viselkedik velem társaságban és zsigerből ellenkeznek ha olyan a helyzet hogy közük van hozzám.

Pl. ha egy jó pasi van a társaságban, ütögetik a vállam, havernak hívnak, néha még le is szólnak, kinevetnek hogy mindenhogyan jelezzék hogy semmi közük hozzám és soha nem járnának velem.

Az egyik csajjal hónapokig nem is beszéltem mert a fejébe vette hogy elszalasztott amiatt egy jóképű pasit mert azt hitte hogy a barátja vagyok és ezért visszautasította.


Mit gondoltok?


2014. szept. 1. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy miért nem tettél itt ki egy kérdést? Én például simán elmentem volna veled Görögországba és egykorúak is vagyunk (no homo).
2014. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés?


Egyedül menni nyaralni egyáltalán nem gáz, sehol sincs elöírva, hogy csak párban vagy csoportban lehet utazni.


Az meg, hogy a két lány nem akar veled menni, érthetö, elvégre te nem párjuk vagy, hanem haver, és nekik fontos, hogy ha kapcsolatot keresnek, ne lehessen félreérteni a veled való viszonyukat.

2014. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok mint te nyugi :) szerintem nem gáz 20/F
2014. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha jól érezted magad, akkor nem gáz. Igaz, nem voltam még egyedül nyaralni, de fedeztem fel már város 4-5 órán keresztül egyedül és jól éreztem magam. Senki nem sürgetett, oda mentem, ahová szerettem volna, nem kellett alkalmazkodnom.

Viszont akik párban járnak nyaralni, azok tágra nyílt szemekkel néznének rád, ha elmondod nekik. Nem mindenki egyforma, ami nem baj, csak ezt sokan nem tudják...


A 2. válaszolónak van nagyon igaza a két csajjal kapcsolatban. Ha haverok vagytok, akkor tényleg nem kell ilyen helyzetet teremtened, hogy egy nyaralásra elviszed az egyiket. Buta helyzet, de ha kettőt vihettél volna, elviszed mindkettőt, majd a nyaralás napján lelépnek és az uccsó nap találkoztatok volna. És még szemrehányást sem tehettél volna nekik.

2015. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!