Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így ideális?

Figyelt kérdés

Magasság: 154 cm, mell: 89 cm, derék: 68, csípő: 86, súly: 50 kiló.

Sokat kellene fogynom? Szerintetek ez így jó?



2015. nov. 1. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Képet. De én úgy gondolom, hogy nem szükséges.

18/F

2015. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy picit sportolsz, és teljesen tökéletes leszel.

Ideális.

2015. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Képböl könnyebb de sporttal helyes táplálkozással lehet fogyni
2015. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok. Ahhoz képest, hogy én 165 cm-hez vagyok 50 kg és egyáltalán nem vagsok gebe. Hány éves vagy amúgy? Mert azért az is számít. Fogyj egy picit legalább! Sok sikert! Én drukkolok neked! :)
2015. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szeretnék egy fogyni combból, mert ott van rajtam fölösleg, de nem tudom, hogy kezdjek hozzá. Ráadásul mindenki azt mondja, hogy jó vagy így, de én látom, hogy nem, azért tettem fel a kérdést.

Amúgy 15 vagyok.

2015. nov. 1. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Ember...nem akarlak megbántani, de hova akarsz te mégy fogyni?? Még az is beleférne ha kicsit felszednél magadra.
2016. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!