Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány "barát" miért viselke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány "barát" miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Én többet akartam tőle, de ő mondta, hogy csak barát..

Reggelente rámír, hogy jóreggelt, amikor idead valamit mindig úgy adja ide, hogy összeérjen a kezünk, vagy ha én adok valamit akkor is úgy veszi el, gyakran hozzámér(karomhoz pl), ha ülünk valahol mindig összeér a lábunk, arrébb húzhatná mégse teszi, ha én teszem arrébb a lábam akkor megint közelebb rakja:D Mostanában mindenhova elhív, talizzunk, kísérjem el ide oda.. Arról beszél, hogy x csávó már megint ezt írja, meg ő akart velem járni, múltkor kapott egy sms-t (ismeretlen számtól), hogy milyen jól esett hogy látta a mosolyát megint, meg még ilyen s**rdumák :D azt is megmutatta, aztán elment "telefonálni", kiderült az egyik ismerőse írta(érdekes nem volt elmentve a száma, pedig régóta ismeri). Ha mondom megyek buliba akkor kivel mész, ha valami csajról van szó kérdi milyen lány.. (Érdekes többi lány barátom nem kérdezi meg, hogy milyen csaj stb..), múltkor felhívott késő éjjel, hogy vigasztaljam meg mert fél egyedül..

Csak hétvégente tudunk találkozni mert koleszos amúgy.

Nekem kicsit érdekes a viselkedése..

Szerintetek?



2015. nov. 1. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez, hogy gyakran hozzád ér, szeret a közeledben lenni és ennyire érdeklődik, hogy ki az a lány, számomra azt mutatja, érdeklődik irántad. Vannak fiúhaverjaim, de csak azzal csinálom ezt, aki iránt többet érzek.

Lehet csak megijedt vagy nem tudta pontosan, mit akar, mikor arról volt szó, legyen több köztetek.

2015. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mit csináljak ebben a helyzetben? :D Maradjon minden így ahogy van és majd egyszer kialakul? Vagy kérdezzek rá(már 1x majdnem ráment a "kapcsolatunk" ), pénteken elhívott bulizni, megcsókoljam, vagy rössz ötlet lenne? :D
2015. nov. 1. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menjetek el valahova, és ott majd adja magát a helyzet :D Ha kettesben lesztek, jobban tudtok dumálni, előkerülnek a személyesebb témák is. És ha úgy látod, nyugodtan megcsókolhatod. :D
2015. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak félek, mert ha tényleg nem akar csak barátságot akkor eléggé kínosan jönnék ki belőle, és rámenne a barátságunk, mert már egyszer felhoztam ezt a témát, és akkor majdnem az lett a vége, hogy kilép a társaságunkból és megszakítjuk a kapcsolatot..
2015. nov. 1. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!