Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen tulajdonságokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen tulajdonságokkal barátom? 15/L

Figyelt kérdés
Néha annyira egyedül érzem magam és olyankor jó lenne hozzábújni egy fiúhoz akiről tudom,hogy viszont szeret engem és akinek bármit elmondhatok.De sajnos minden fiúnak a "tökéletes" lányok kellenek akiknek szép az arcuk,jó az alakjuk és általában a "könnyenkaphatóakra" buknak. Az alakommal nem is lenne gond, nem is lenne gond,de az arcom nem a legszebb,nagy az orrom és szerintem a fülem is a személyiségem meg pocsék. Elég csendes vagyok és sokszor nem merek felválalni dolgokat amiket szeretek (pl.kedvenc sorozat,zene,előadó),azonkívül nem bírok önállósodni,sok nagyon egyszerű dolgot nem tudok megcsinálni,sosem voltam még buliban,de nem is szeretnék.Még csak vicces sem vagyok meg semmi. Attól félek senki nem fog majd komolyan venni és csak kihasználnak.Abban reménykedem talán pár év múlva kicsit bátrabb leszek az ismerkedéshez,de most olyan kilátástalannak tűnik a helyzet :(

2015. okt. 18. 19:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *nem is lenne gond* véletlenül kétszer írtam
2015. okt. 18. 19:08
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, sokan állnak így a dologhoz ebbem a korban, többek között én is. Mindenek előtt legyél bátrabb és ne érdekeljen hogy a többi srác mire bukik. Valakit csak meg fog fogni (?) a személyiséged, sokaknak tetszik ha egy lány visszahúzódó és csőndes. Sok sikert a továbbiakban!
2015. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne lehetne. Valakik az egyszerű lányokat szeretik.
2015. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már megint az a fránya korkülönbség! :(
2015. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igen,én elég egyszerű vagyok még hobbim sincs meg hasonlók...
2015. okt. 18. 19:19
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves #4-es hány éves vagy?
2015. okt. 18. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kedvelem a csendesebb lányokat és nem is elvárásom hogy 10/10 es legyen.Én se vagyok a legnagyobb társasági ember,kinézetre helyesnek tartanak sokan de van nálam szebb is 16/F
2015. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Merre laksz? :)
2015. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"De sajnos minden fiúnak a "tökéletes" lányok kellenek akiknek szép az arcuk,jó az alakjuk és általában a "könnyenkaphatóakra" buknak."


Ilyen hozzáállással nem. Amúgy biztosan lehetne.

2015. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"De sajnos minden fiúnak a "tökéletes" lányok kellenek akiknek szép az arcuk,jó az alakjuk és általában a "könnyenkaphatóakra" buknak."

Ez még véletlenül sincs így.

Lehet ilyen tulajdonságokkal barátod. Előfordulhat, hogy csak te látod magad ilyen negatívan.

Mindenekelőtt a hozzáállásodon és az önbizalmadon kell változtatni. Ezek kellenek egy kapcsolathoz.

2015. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!