Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon elrontottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány, aki tetszik, nagyon.Összeszedtem a bátorságom és beszéltem vele pár szót, majd később inkább neten, mert élőben mindig a barátnőivel volt.Aztán bizonyos okok miatt már vagy 1,5 hete nem írtam rá, személyesen pedig nem találkoztunk.Szerintetek, ha holnap odamegyek beszélgetni hozzá, az nem lenne nagyon fura?
2015. nov. 1. 21:09
 1/2 anonim válasza:
Nem.
2015. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Szerintem egyáltalán nem lenne fura, és egy "rég nem beszéltünk,mi újság veled" felvezetéssel szerintem jól lehet kezdeni egy ilyesfajta beszélgetést.Persze ez csak az én véleményem.:)

Remélem ezzel tudtam segíteni, sok sikert. :)

2015. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!