Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ez? Félek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Félek, valamit elrontottam.

Figyelt kérdés
Ha egy leány azt mondja egy fiúnak,hogy "nem ér,hogy te...", az egy rossz pont a fiúnak a leány szemében,vagy semleges? Félek, a tegnapi nap valamit elrontottam ezzel,és szeretnék megbizonyosodni róla,hogy nem.A lényeg,hogy képeket mutattam Neki arról,hogy milyen helyeken jártam. Gyönyörű leány, intelligens és kedves is,nagyon kedvelem és nem szeretném ha megint elromlana minden...

2015. okt. 26. 18:16
 1/5 anonim válasza:
Először is nagyon fontos,hogy hogy mondta kicsit nevetgélve mosollyal gorombán vagy irigyen stb stb és ehhez fontos az is h hány évesek vagytok mióta ismeritek egymáőst...a kötrülmények..
2015. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nos,FBn írta,szóval nem nagyon tudom elmondani hogyan mondta sajnos. :/

14/F illetve 14/L

4 éve ismerjük egymást,körülbelül 2 éve figyeltem föl Reá először,azóta nagyon kedvelem.Sajnos idő előtt tudomására jutott,s utána egy jó darabig került,de mostanság újra beszélgetünk gyakran.

2015. okt. 26. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem jelent,nagyon sok lány és fiú használja ezt a kifejezést.Nyugi,nincs semmi baj. :)
2015. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ha komolyan mondta, akkor semmiképp sem semleges...

valoszínüleg bír ö is téged, de olyan szinten, hogy nem tud racionálisan gondolkodni, aki mondta neki az kívülröl látja a dolgokat és meg akarja kimélni töled a lányt

velem is volt már ilyen h a barátnőm ezt mondta nekem, mert tul szerelmes voltam ahhoz h észrevegyem h butaságot csinálok csinálok

(remélem jol értelmeztem a dolgot)

2015. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A félelmem sajnos bebizonyosodott... :(

2015. okt. 29. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!