Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindent elrontottam. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent elrontottam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Lassan hat hónapja megismerkedtem a jelenlegi szerelmemmel, és egy hónapja hivatalosan is összejöttünk. Nekem hihetetlenül fontos lett volna, hogy ünnepejük még az ilyen apró hónapfordulókat is, azonban ő előző kapcsolatában nem ehhez volt szokva, így nem igazán foglalkozott a dologgal.

Én azt írtam neki, hogy szakítsunk. Természetesen nem úgy értettem, pusztán arra céloztam, keressünk új dátumot a kapcsolatunknak, amit le is írtam, azonban félreértette. Sikerült tisztáznom vele a dolgokat, azonban azt mondta, pár napig egyedül szeretne lenni, és átgondolni a dolgokat. Azt mondta, ne aggódjak, ami valamilyen szinten visszaadta az életkedvemet, de túlságosan félek, hogy a valós szakítás mellett fog dönteni.

Eddig valahányszor hasonló szituációba kerültem, az illető elhagyott, és igazából ez is erősíti a félelmemet. Mit tehetnék? ...



2015. okt. 10. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne legyél olyan hülye hogy mivel ő nem akarja megünnepelni az 1 hónapos évfordulót azt mondod "szakítsatok" hogy új időpontja legyen a kapcsolatotoknak. Ezt teheted.
2015. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de en ezt fel sem birom fogni... Egyaltalan, ha egy szamodra fontos dologrol van szo, akkor miert IRSZ neki? Meg szep, hogy felreerti. Nem jobb az ilyesmi (konnyen felreertheto, es fontos) dolgokat szoban megbeszelni esetleg?
2015. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól vagy, amúgy?

Ha neked fontos akkor miért írsz neki ilyeneket?

Nem jobb lenne szóban beszélni esetleg?

Keresd fel és beszélj vele minél hamarabb, ne várj a csodára!

2015. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!