Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt vele hirtelen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele hirtelen?

Figyelt kérdés
2-3hónapja ismerek egy lányt, nagyon jól kijövünk, sokat beszélünk, többet szerettem volna tőle de ő viszont azt mondta, hogy nem.. Ennek ellenére olyan jeleket adott amik arra utaltak, hogy vonzódik hozzám.. Mindennap beszél(t)ünk, közben ő összejött "elvileg" egy sráccal ott ahol suliba jár (másik városban), benne van a társaságunkban, van egy fb-s csoportunk ahol úgymond mindenféléről beszélünk, oda írkál ugyanúgy, olvassa a történéseket, mi nem beszéltünk hétfő óta, tegnap ráírtam, hogy miujság.. adott egy 2szavas választ kb, aztán megint csak 4-5óra múlva írt vissza.. EGÉSZNAP fentvan(pedig nem szokott mindig aktív lenni) mégse olvassa el amit írok neki, tegnap este írtam neki valamit még mindig nem olvasta el, viszont a csoportba ugyanúgy ír, haveromnak is válaszolt ma délután amikor ráírt, csak engem "s*z*r le úgymond.. Még vasárnap elhívott bulizni kettesbe(pénteken), de azóta nem is beszéltünk úgymond.. Rákérdezzek, hogy megyünk-e vagy hagyjam a fenébe és majd ír ha akar?
2015. nov. 5. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én hasonló helyzetben vagyok, egy fiúval :D

én írtam neki órák múlva válaszolt. később én is csak órák múlva... aztán elhívott randizni, és azóta meg nem is ír.. 1x írtam neki azóta és ennyi. szóval hát én úgy vagyok vele hogy keressen majd ha akar valamit :D

2015. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szard le annyi van mint hal a vizbe
2015. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!