Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire nagy probléma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire nagy probléma, hogyha egy fiú elégé pattanásos?

Figyelt kérdés

Az arca két oldalán van inkább. Ha ettől függetlenül rendkívül ápolt és jól is néz ki, a bőrhibája mennyire befolyásolja azt, hogy vonzónak találjátok-e?

16F



2015. nov. 6. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem befolyásolná, mert mindenkin van valami hiba. :) 15/L
2015. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, természetes dolog.

17/L

2015. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
valaki pattanás nélkül is olyan mint egy felfújt hólyag. Ha normális vagy, és megnyerő a modorod akkor nem befolyásoló tényező
2015. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a pattanások eltűnnek, de sztem az a lényeg h egy fiú kedves legyen, mert aki bunkó, az nem biztos h kinövi a bunkóságát, de a pattanásokat ki lehet nőni (bocsi, ha értelmetlen)
2015. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem szerintem zavarna, de ennek nem adnék angot, meg a jófej akkor azért barátkoznék vele. De pl nővérem barátja is tökre pattanásos, eléggé zavart mikor először láttam, de már megszoktam, meg am ők még így pattanásosan is jobban szeretik egymást meg boldogabbak, mint mi a barátommal pattanás nélkül...

Szóval szerintem ne zavarjon, mert csak az olyan felületes embereknek okoz fennakadást, mint én. :'D

18/l

2015. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt hideg vízzel mosakodj sokáig és töröld meg az arcod jó erősen törülközővel..

Nem tünteti el az összeset, pláne nem azonnal, de ha hetekig csinálod, akkor kicsit javít..

2015. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. nov. 6. 19:17
 8/9 Tiboo Martino válasza:

A te korodban teljesen természetes dolog, 20 felett már cinkes, ahogy az én esetemben volt. 2005-ben voltam 20 azóta még egy csókra se volt alkalmam :( Mindig úgy néztek rám a lányok mint valami gusztustalanságra. Még most is küzdök a ragyákkal! Többet foglalkozok az ápoltsággal és bőrömmel mint egy nő! :S Kipróbáltam már minden praktikát, gyógyteákat is belsőleg/külsőleg, gyógyszert is kaptam, semmi haszna. Sajnos a túlzott faggyútermelés miatt egyéb következmények is lettek (a PPP nevű téma, ami sok fehér pötty a pélón. A faggyú termelődik és mivel ott nincs szőrtüsző a faggyúmirigyekhez így bent reked és fehér pontok formájában csúfítja a cerkát. Egy megoldás van a lézeres kezelés ami leégeti aztán szépen érzéketlen lesz a "P", amit akkor én inkább nem köszi... Ez miatt extrém gátlásos vok, úgyh. élem egyedül az életem amíg lehet) Huh elkanyarodtam bocsi.

Ami a pattanásokat illeti, idén rájöttem pár dologra ami nekem használ(t). Először teafaolaj csepp (tescoban kapni). Amikor már jönni akart egy nagy fájó ragya, 2-3 cseppel bekentem azt a területet akár többször is egy nap és másnapra nem is fájt, rá még egy napra el is múlt teljesen úgyh kinyomható státuszba nem került. Mivel elég drága a teafaolaj így letettem róla oyan gyorsan fogyott. Egy két nagyobb kaliberűre érdemes tartani de szerintem csakis úgy. A másik amire rájöttem és használom is. Reggel és este kis vatta benedvesít és baba szappanba addig nyomatod a vattát amíg a szappan krém állagú nem lesz rajta. Azzal izomból (de tényleg jó erősen) átdörzsölöd az egész arcod. Leöblíted vízzel megtörlöd. Ez megtisztítja a bőrt és a pólusokat. Utána jön az almaecet (Kizárólag almaecet 5%-os semmiyen más ecet nem jó, tescós az is 440Ft 1L!) Arra egy nagyszájú üdítős flakon kupakját használom, félig rakom almaecettel aztán óvatosan annyi vizet rakok hozzá hogy teli legyen ez a mennyiség pont elég az egész arcra. Vattával bekened vele az arcod és ezt már nem mosod le. Kicsit erős a szaga de az max 5 percig tart. Az almaecet gyulladáscsökkentő és egyensúlyba hozza a bőr ph értékét, stb... Ezt is kenheted egy nap többször is persze mindnél vigyázva a szem környékén! A szappant elég reggel este és utána az almaecetes. Nekem elég sokat javult a bőröm amióta használom. Remélem segít neked is.

2015. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kata-Kata válasza:

Kozmetikus, minden hónapban egyszer, teljes arctisztítás!

Fiamnál bevált!

2015. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!