Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy izmos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy izmos vagyok, állítólag jóképű, de most a szakításom óta egy lány sem akar randizni velem? :S

Figyelt kérdés
És az egyébként normális, ha izgat, ha egy lány böfög?
2015. nov. 7. 11:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
25 vagyok, és amúgy egyetemre járok, csak halasztottam és nem "kamu a kérdés"
2015. nov. 7. 11:33
 12/22 A kérdező kommentje:
És ja most kicsit el vagyok tájolódva.
2015. nov. 7. 11:34
 13/22 anonim ***** válasza:

Ilyen tirpák bunkó egy hozzá állással még csodálkozol, hogy a kutya se áll szóba veled?


"Állítólag jóképű vagyok"

A beképzelt suttyók szoktak ilyet mondani, akik próbálnak szerénynek tűnni.

2015. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Én ha negyed óráig kettesben vagyok egy nővel, mondjuk egy munkatársammal megfogom a combját. Ez van."


Ha velem egy munkatársam ilyet tenne, pofán vágnám a legelső tárggyal ami a kezem ügyébe kerül. Ez van.

2015. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

25 évesen ott tartasz, hogy egy lányt illik megcsókolni első randin és ágyba vinni ?

Ó istenem...

2015. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Sajnállak:/
2015. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Na jólvan csajok... feladom.
2015. nov. 7. 11:42
 18/22 A kérdező kommentje:

Most nem azt mondom, hogy erre megy ki a játék, de nem értem miért ezen vagytok fennakadva, miért nem például azon, hogy mi a francért izgat, ha egy lány böfög :D

Furák a nők.

Ennek ellenére nem az ágyba vivésről szól a randi, hanem arról, hogy minél több boldog pillanatot szerezzek a lánynak és ha persze nem akarja (de általában akarja, csak most 3 évig megállapodtam) akkor miért ne?

Amúgy egyetemre járok meg viszonylag művelt vagyok szóval az értelmi szint az nem itt áll meg meg a kis grofónál de mindegy, mennem kell.

Ha valaki mégis randizna velem akkor írjon pü-t

2015. nov. 7. 11:44
 19/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy egyetemre jársz, nem jelent semmit...ez látszik a válaszaidból.
2015. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én jóval fiatalabb vagyok nálad (18 éves). De valszeg azzal van a baj, hogy kicsit egoista vagy (nem bántásból). Már az első randim le akarod fektetni a lányt... Ezzel azt sugárzod feléjük, hogy te csak a p*ncira mész. Taszítja őket... Barátnődnek nyílván tetszett (vannak kivételek). Randizz úgy lányokkal, vagy hívj el úgy lányokat randira, hogy másképp közeledsz hozzájuk és nem egyből a lényegre térsz... Közeledj hozzájuk lassabban... Hidd el, hogy hamarabb összefog jönni egy hosszú kapcsolat. :)
2015. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!