Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti nem féltek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nem féltek, hogy túl gondoljátok a dolgot a fiúval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a fiu ad jeleket vagy legalábbis csinál valamit, amit ti jelnek hisztek.


Mennyire féltek, hogy felreertitek a helyzetet?

Es hogy "hessegetitek el" a gondolatat annak, hogy csak ti gondoljátok túl?



Kort is írjatok legyszi :))



2015. nov. 12. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát. Ès fèlek miatta. Már èrtettem fèlre, de aztán láttam hogy utána nem csak velem csinálja ezt, ès aztán nagyon szarul esett. Elhesegetni meg..hát, próbálom megcágolni magamban hogy 'áhh ez ugye az' 'miert pont èn'... Szoval..szar:D. 16/l
2015. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Dehogynem :D Az a baj, hogy ha kapunk is jeleket, másnap már teljesen úgy viselkedik a srác, mintha nem érdekelném. Szval nem könnyű ezen kiigazodni, és pl én ilyenkor nagyon úgy érzem, hogy félreértettem a dolgokat. Persze, nem mindenki csinálja ezt, de nekem eddig ez a tapasztalatom.
2015. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed egyértelműnek a jeleket, és nem reagálsz rájuk és ő márpedig fel akarja kelteni a figyelmedet, akkor egyre egyértelműbb jeleket fog adni, a végén már nyilvánvaló lesz. Ha meg marad az hogy egyszer rád mosolyog meg rád néz egy nap akkor az elég kevés.
2015. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja es 18\L
2015. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem félek, engem inkább idegesít ez a fajta viselkedés. Mert nem igaz, h nem lehetne ezt megbszélni velem, és tisztázni mi a szitu.Tényleg nem bírom megérteni ezeket a srácokat, h miért hitegetik a lányokat.

És úgy vagyok vele, h ha megint csak "leszar", akkor engem sem fog Ő érdekelni, de hát aztán mindig újra kezdi a "jel küldözgetést".Sokat gondolkodom ezen és tényleg nem jöttem rá,h miért művelik ezt. Próbálom végleg az ilyen fiúkat kiverni a fejemből, mert ennek így semmi értelme nincsen.(17/L)

2015. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!