Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy néha még akkor is szemeztek idegen srácokkal ha kapcsolatban vagytok? Talán mert azt gondoljátok egy kis szemezéstől még nem bátorodik fel és megy oda a srác?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan lányok válaszát várom akik esetenként szemeznek idegen pasikkal, pedig van barátjuk.
2010. okt. 23. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul,hogy összegabalyodik a tekintetem egy vezérhímével,de amint lehet el is kapom. Bár sokszor visszanézek és ha még mindíg néz hát ez van. Bár én már sokat nem veszíthetek ezzel a kis játékkal. 6 éve vagyok kapcsolatban,2 éves a fiam és Apa is megnézi már a szépet. Szóval elmúltak azok az idők amikor a másiknak ugrassz a parkolóházban mert az épp rajta felejtette a szemét egy ellentétes neműn mikor az épp a csomagtartóba mászik derékig.
2010. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tedd a kezed a szivedre, es mondd azt, hogy veled ez soha nem fordult meg elo.
2015. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!