Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtenném egyből leesne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtenném egyből leesne neki hogy tetszik nekem, de még nem gondolom hogy annyira bejönnék neki, hogyan pörgessem a dolgokat?

Figyelt kérdés
A sztori az hogy sokkal könnyebben beszélek vele élőben mint pl. facebookon (nem merek ráírni), mert ha ráírnék szerintem egyből leesne neki hogy tetszik nekem és sok dolog megváltozna. Gondoltam már olyanra is hogy valami különleges alkalomkor írok rá, de az most még sokára lesz olyan. Segítsetek kérlek, ha témához kapcsolódik egyből megy a zöld pacsi.

2015. nov. 16. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Te a fiú vagy a lany vagy?

Hány évesek vagytok? :)

2015. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13\f
2015. nov. 16. 22:02
 3/7 Kkicsii ***** válasza:

Kedves kérdező, könnyebb lenne, ha tudnánk, hogy honnan ismered és milyen a kapcsolatotok.:-)

Mert például, ha osztálytársad, akkor esetleg elkérheted a füzetét azzal az ürüggyel, hogy nem sikerült órán leírnod végig az anyagot, mert lemaradtál vagy akármi. Ha pedig csak egy ismerősöd és futball rajongó, akkor akár a tegnapi magyar válogatottról megkérdezni, hogy neki mi a véleménye a meccsről. Még, ha téged nem is érdekel a téma azt a pár percet kibírod, aztán témát váltasz:-)

2015. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Èvfolyamtársam
2015. nov. 16. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az a helyzet, hogy picit le kell bukni. Ha rairsz barmivel, akkor sejtheti, hogy tetszik neked, de bizonyireka nem lesz ra, mivel valami masrol beszeltek csak. Aztan varj, hogy o lep-e feled es ha ige akkor lehet tovabb probalkozni. Ha nem akkor ez ennyi volt.
2015. nov. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Indulj ki abból, hogy miről beszéltek élőben?

Azzal kapcsolatban küldhetsz neki egy videót, amit láttál, és tetszett például.

Aztán hátha visszaír valamit, aztán elkezdődhet a beszélgetés. ("Mit csinálsz éppen?" "Meddig tanulsz?" stb.)

2015. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mikor élőben beszéltek, mondd hogy hjaaaajj ezel kapcsolatban láttam egy vidit, majd belinkelem. a csaj aztfogja hinni hogy ahh sose linkeli be, de te mégis ráirsz.

Még örülni is fog hogy nem felejtetted el :DD

2015. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!