Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először voltam bulizni nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először voltam bulizni nagyon jó volt, de 18 évesen kicsit furán érzem magam, hogy egy idegennel volt az első csókom. Vélemény?

Figyelt kérdés
Megadta a telefonszámát ezenkívül a nevét meg a korát tudom csak kb. Nem akarom zaklatni nem ez a kérdés, hanem csak egy kívülálló véleményére vagyok kíváncsi. Ez mennyire gáz? Mármint, ha ezt elmondom mondjuk barátoknak, anyunak nem néznének rám ferde szemöldökkel?

2015. nov. 20. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem. nekem az első pasim így jött össze :D bár nem voltunk együtt sokáig, elég elcs*szett volt a dolog több ok miatt is.

de én pl voltam már úgy is ilyen helyzetbe hogy nem csak csók volt (nem is szex) hogy a nevét se tudtam meg semmit róla :) anyáméknak nem mondtam el :D a barátaim meg azért a barátaim hogy ne nézzenek egy ilyen miatt rám úgy mint egy utolsó ribire.

2015. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az első vagyok még

amúgy ez az első csók dolog olyan hogy nem értem sokan miért fújják úgy fel.. ez csak csók, nem szex. a szexben már tényleg nem mindegy kinek adod oda magad. mondjuk persze csókolni is jobb úgy valakit ha szereted :)

2015. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ember:D

Én már számolni sem bírom, hány idegen csajjal smároltam bulikban.. :DD

2015. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:

Megadta a számát,lehet abból még több is. Az meg,hogy hol kezdődött a sztori,mindegy,ha jól alakul.

Nem zaklatás,nyilván azért adta meg,nem dísznek! :D

2015. nov. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!