Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam ennyire egyedül?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja vége lett egy kapcsolatomnak, előtte meg sorban hagytak el a barátaim, vagyis azok, akiket annak hittem... Nehezen, de túltettem magam ezeken, vagyis azt hittem.... Vagyis nem akarok már semmit ezektől az emberektől, főleg nem az exemtől, ő szépen kakiljon süniket... szóval mostanában elhatalmasodott rajtam az érzés, hogy egyedül vagyok, nem ért meg senki és hogy mit ér az élet, ha gyertyáim már csonkig égtek? De én nem akarok meghalni, én élni akarok... csak úgy érzem, hogy nem tudok megbízni már senkiben és oké, ismeretleneknek megnyílok, de személyesen senkinek sem tudok...és ahj, annyira vágyok valakinek a törődésére....csak nem tudom, mit kéne tennem ennek érdekében....
2015. nov. 21. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Átmeneti állapot, dolgozd fel a kapcsolataidat, 1-2 hónap múlva visszamyered az emberek bizalmát, túl fogod magad rajta tenni. Hajrá!
2015. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bújj a kulacsba... XDXD
2015. nov. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez normális, ha most így érzel, elég frissek az elmondott élmények. Ez fokozatosan elmúlik, nem depresszióról van szó, hiszen az életkedve ott van. Ha személyesen nehéz is megnyílni, érdemes leülni meginni egy sört, beszélgetni, aztán majd alakul.
2015. nov. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:
Ahogy mondták,ez még friss. Keress új embereket,idővel jön más és jobb lesz.
2015. nov. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülj hogy csak 1-2 hónapja vagy egyedül.


Van aki még soha nem volt senkivel.

2015. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!