Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki párkapcsolati tanács?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fancsi24 kérdése:

Valaki párkapcsolati tanács? Bonyolult

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsanat, hogy nem irok ekezetet, de a telefonomrol nehez.. Szoval az a helyzet, hogy eddig nagyon jol meg voltunk. Am mikor megint elkezdtunk suliba jarni (kulon iskola) meg az elejen sokat talalkoztunk es beszeltunk:) de most mar szinte alig, en nagyon feltekeny lettem elotte o volt az.. En valahogy mindig melle alltam es megnyugtattam, hogy semmi gaz nincs szeretem nagyon es nem lepnek felre. De o mashogy reagal a dolgokra. Most, hogy en erzekenyebb lettem. Nagyon szeretem es elkeserit a tudat, hogy a sok "hiszti" miatt szerintem mar nem ugy szeret, mint regen.. Altalaban ilyeneken borulok ki, hogy azt mondja talalkozunk es nem vagy mas lanyokkal van csak suli szinten, de idegesit. Es rosszul erzem magam amiatt, hogy rnnyire feltekeny lettem szeretnek valtozni, csak nem tudom a dolgokat felre rakni. Hianyzik amilyen volt es az is, hogy mindig velem szeretett volna lenni, de mostanaban mar nem.. Szerintetek mi a baj? Probaltam megbeszelni vele.. Es akkor minden jo, de mindig tul gondolok mindent. Mit tegyek, hogy helyre hozzam a dolgokat? Koszonom a valaszokat elore:) ja es lany voltam es a helyesirastol kerlek szepen tekintsetek el.. Nehez irni a telefonomon.



2015. nov. 10. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! :) Ne aggódj, mindenki átesik a féltékenység holdponton... :( Én is voltam egy ideig! Beszéld meg vele! És ne csak 1x!! Ha úgy adódik, hogy egyre jobban érzed, hogy elhanyagol vagy bármi bánt vele kapcsolatban, akkor beszéld meg vele! Ha nem érti meg, akkor pdig nincs semmi értelme az egésznek... :/ Remélem sikerül majd! Ha melléd áll akkor pedig szeret annyira, hogy átsegít ezen! Emlékeztesd a régi időkre, amikor ő volt ilyen! :) Hajráá! 15/L
2015. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap tervezem hogy leulok vele beszelni:)
2015. nov. 10. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!