Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne izguljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne izguljak nagyon-nagyon, amikor irok/irni készülök a fiunak, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Azt terveztem/tervezem, hogy irok egy fiunak, de nagyon félek, hogy "rosszat" kérdezek és teljesen elbizonytalanodtam.

már nem is vagyok benne biztos, hogy jó ötlet irni neki, mivel nem tudom elkezdeni a beszélgetést


a mizu?/mizujs?/mi újság? szerintem olyan kérdés, amire nem lehet normálisan válaszolni

és a Hogy vagy? kérdésre egy kvázi idegennek mi mást mondanál, mint azt, hogy jól?!


szóval fogalmam nincs, hogy a Szia:) után mit irhatnék neki


szerintetek?

vagy egyáltalán jó ötlet irni neki?



2015. nov. 24. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek lehangolni vagy ilyesmi, de én az álomnőmnek annyit írtam, hogy "szia:) , mi a helyzet?:)" és még csak meg se nézte:/ Egyébként meg egy jó adag önbizalombomba benned is elférne:D Csak beszélj úgy vele mintha az anyukáddal beszélnél, vagy olyannal akivel lazán eldumálsz mindenről:D
2015. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni a körülményeket,hogy mondjuk egy suliba vagy egy osztályba jártok-e. Akkor máris könnyebb témát keresni.

Mellesleg a legjobb indok ha szülinapjára/névnapjára írsz. Utána meg folytathatod úgy a beszélgetést,hogy "milyen napod volt?". Ha nem érdekled valószínű nem lesz túl bőbeszédű,de ha te is tetszel neki lehet majd folytatja ő a beszélgetést.

2015. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. az önbizalombombában igazad van :D sajnos :/



nem járunk egy suliba és bár ugyanarra lakunk, az óráink pont ugy jonnek ki, hogy pont nem találkozunk a buszmegállóban :/

irtam neki a szülinapjára, de az idővonalán, meg is köszönte, de ennyi :D

2015. nov. 24. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Írd neki azt hogy : Szia szívesen leszopnálak :D Nyerő szöveg tuti megfogod.. Sok sikert!
2015. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen, valószinuleg.....

csak én nem egy tinik...a akarok lenni ;)

2015. nov. 24. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez már a szánalom tetőfoka :"D Mert ha még izgulnál oda menni hozzá és leszólítani az oké, megértjük :D De ez....ez nekem sok :D Mai generáció
2015. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De van rá normális válasz semmi :D

Mondjuk ird azt utána h tetszet a profilja és szeretnéd közelebbröl megismerni

Vagy lenne kedved beszélgetni/ismerkedni?

2015. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugy szoktam h leirom amit akarok irni azt rányomok simán a nyilra nem egy nagy dolog
2015. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!