Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akit nagyon...

Van egy lány akit nagyon szeretek Már régóta készülök elmondani neki, hogy tetszik nekem de nem merem :S félek, hogy mit fog szólni azaz hogy viszonozza-e azt az érzést amit én igen. És tanácstalan vagyok, hogy mit kéne tenni? és mit kéne mondani?

Figyelt kérdés
Privi!
2015. jan. 4. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nem mondod el neki sose tudod meg, hogy mi lett volna ha....

ember, pasi vagy álljál odafele elé és mondd el neki, hogy többet érzel már egy ideje iránta mint barátság.

2015. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismered őt?
2015. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne vallj szerelmet, csak mondj annyit, hogy szimpatikus és tetszik neked, majd hívd el valahova.

Hát benne van, hogy visszautasít, de legalább megtudod, hogy akkor vele nem lesz semmi és továbbléphetsz.

2015. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint beszéltél már vele?
2015. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd most lesz egy buli ahova mind a ketten megyünk és majd ott akarom elmondani neki :D de ő 2 évvel idősebb mint én az nagyon nagy baj?
2015. jan. 4. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
attólfügg te hány éves vagy.ha te 14 ő meg 16 valószínűleg igen, de ha mondjuk te 17 vagy ő meg 19 akkor nem. remélem érted.:D
2015. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ismerem őt régebb óta, és a mostani időben már többször beszélgetek vele... én 15 ő meg 17.. és h lenne esélyem nálla? vagy neki az mennyire lenne ciki, hogy egy 15 évessel jelenne meg? o.O
2015. jan. 4. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:
ha konkrétan szerelmet vallasz, az bocsi, de picit viccesen sülhet el. úgyhogy ahogy előttem javasolták, csak annyit mondj, h tetszik s hívd el vhova
2015. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!