Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Mi a vélemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki 1 évvel idősebb nálam és nyáron kezdtünk jóba lenni. Tudatta, hogy tetszem neki és úgy volt, találkozunk, össze is futottunk, de inkább a többi ismerősömmel akartam lenni. Aztán párszor hívott ide-oda, én pedig nem mentem., és célozgatott. Ahová mentünk volna, miatta nem jött össze, aztán volt egy kis konfliktusunk ami után én hívtam, de akkor tényleg nem ért rá. De ajánlott helyette mást, csak aztán mindkettőnknek rengeteg dolga volt, így nem jött össze. Bókolt, aztán szünetben felajánlotta hogy segít nekem, és akkor voltunk először csak ketten. És volt egy csókhelyzet, de nem akartam, mert nem tudtam, szórakozik-e velem. És a következő napokban kérdezgetett, de pár szóval válaszoltam, és azóta hidegen kezel, pedig csak nem értem rá.

Nekem tetszik, és nem tudom, ez mennyire kölcsönös most, nem is akarom elrontani...

Én 16/l ő 17/f



2015. nov. 25. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csam elege lett a sötètben tapogatósázból. Ha azt mondja hogy tetszesz neki, akkor elvár egy minimàlis "kapcsolatot".
2015. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!