Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már másodjára mondja le a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már másodjára mondja le a randit akkor még van értelme probálkoznom?

Figyelt kérdés
Előre megbeszéltük mindkettőt de amikor eljott a nap, lemondta.
2015. nov. 28. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem készülj fel a legrosszabbra, akkor kevésbé érhet nagy csalódás. Elképzelhető, hogy inkább lemondja ahelyett, hogy megmondaná, hogy esélyed sincs, de az is lehetséges, hogy tényleg pont akkor jön közbe valami,velem is fordult már elő ilyen. Egyszer még megpróbálhatod, esetleg finoman, viccesen megjegyezheted neki, hogy olyan, mintha nem is akarna veled találkozni stb.
2015. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig én sokkal jobban örülnék neki ha élőben megmondaná.


A másik meg, hogy nem akarok én túlságosan nyomulni hiába szeretem és szerintem ha már 2x lepattintott akkor harmadjára is megtenné. De lehet igazad van és tényleg dolga volt.

2015. nov. 28. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:

én is 2x jártam így. aztán a 2. majdnem-randinál közölte hogy mégse jó mert a barátnőjével van... pedig amúgy ő hívott engem randira.

aztán harmadjára csak összejött. de hát mondtam is neki hogy ne várjon csodát ezek után. hát nem is lett csoda.

2015. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szóval valami oka van ennek ha mindig visszautasít.
2015. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Miert mondta le? Szerintem meg van értelme próbálkozni.
2015. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap adott egy időpontot. Ha ezt is le mondja hagyom a francba.
2015. dec. 2. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!