Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mire gondolhat? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mire gondolhat? Van még értelme próbálkoznom nála?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe 4 éve a megsimerkedésünk napján beleszerettem. Tök jól elvoltunk de csak mint barátok, aztán lett egy kapcsolata, majd mégegy. A második komoly kapcsolatának vagy 1,5-2 hónapja lett vége. Idő közben valamikor megtudta hogy szerelmes vagyok belé, volt egy időszak mikor majdnem minden délután ott volt nálunk suli után. Aztán egyik reggel mikor beértek suliba ezt az üzenetet kaptam tőle facen: Naszóval... szerintem kb vagy két hete gondolkozhatok elmondjak e neked valamit vagy nem. 4 eve vagyunk mar kb baratok es mindig csak baratkent gondoltam rad. Es par hete miota folyamatosan talalkozunk erzek valamit...Azert akarom ezt neked leirni meert mindig olyan vesztett ugykent nezel ram es olyan rossz erzes. Minden maradjon ugy ahogy volt oke? Mar sokszor megjartam ezzel... fontos h ugyanolyan legyen mint voltm aztan majd lesz valami.


Szerintetek hogyan tudnék változtatni a véleményén, hogy ne csak várjuk hogy majd lesz valahogy?

Ő 17 éves

Én 18



2014. márc. 30. 13:27
 1/7 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg közeledni feléje. Ez a barátosdi úgy sem működne már úgy, mint amilyen régen volt..
2014. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ő őszinte volt. Legyél Te is az.
2014. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mostanában megint viszonylag sűrűn találkozunk, tegnap is felhívott hogy ha ráérek és van kedvem mennyek ki vele a helyi kis lovardába megetetni a lovát meg rendberakni a boxot. Én persze autóval mentem, így ha már ott volt az autó felajánlottam neki hogy mennyünk ki a fűrészüzembe fűrészporért is, úgyis fogytán van kint a lovardában és kell is a ló alá, így aztán kimentünk, megpakolt új a kocsit aztán vissza a lovardába ott meg lepakoltunk. Akkor máskor meg jön hozzánk, úgy elvagyunk egymással mint akik születések óta ismerik egymást. Tudok vele úgy hulyéskedni mintha a testvérem lenne, de közben szerelmes is vagyok belé. Hogy közeledjek hozzá?
2014. márc. 30. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
és mi van ha olvassa a gyik-et?:D
2014. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, hátha rájönni hogy mennyire szeretem, és adna egy esélyt! mert azt oké hogy tudja hogy szeretem, de azt úgysem tudhatja, hogy mennyire!
2014. ápr. 8. 20:08
 6/7 kékszemű angyal válasza:

A lányoknál külön "zónák"vannak a fiúkat illetően .

Van a szerelem , és a barát zóna .

Ezzel az a gond hogy te már a legelején a barát zónában rekedtél meg . Egyes embereknek nagyon nehéz kijutniuk onnan , de van olyan aki örökre ott ragad .


Eddig gondolom bármennyire is oda voltál érte barátként közeledtél felé ...de ezuttal próbáld meg a szerelmes oldaladat megmutatni neki .

Amúgy ha engem kérdezel , NINCS !! fiú lány barátság : mert az eggyik mindig többet akar a másik féltől.

Két választásod van :

Vagy megmaradsz neki barátként , és elnézed ahogy neki lesz másik barátja ....

vagy teszel azért hogy a tied legyen..csak szép óvatosan..mert ha egy kis hibát is ejtessz ...vége lehet a 4 évnyi barátságnak is .

2014. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es hogyan és mit tegyek az ügy érdekében szép ovtosan?
2014. ápr. 23. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!