Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek, hogyan tudjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, hogyan tudjak végre elszakadni és hogyan tudjak ismét bízni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe még mindig szerelmes vagyok, pedig nagyon sok ideje nem beszéltünk, viszont a beszélgetésünk eleje óta nagyon fontos nekem. Még mindig. És rettentően hiányzik. Próbáltam már elfelejteni, de egyszerűen mindig minden rá emlékeztet. Próbáltam már azt is, hogy egy negatív gondolattal összekapcsolom, de nem. :/ És tudom, hogy el kellene felejtenem, de mégsem megy. :< De van egy másik lány, akivel ugyan úgy kezdődött az érzés, mint az előző lánnyal. De ugye az előzőt mégsem tudom elfelejteni és a múltnak ereszteni... És valamiért azóta, amióta az előző lány mondjuk úgy, hogy barátzónázott, azóta érzelmileg mindenkit lökök el magamtól, még jobban nem merek udvarolni, érzelmileg nem merem az embereket közel engedni magamhoz, és még sorolhatnám a negatívumokat...

Ráadásul magammal szemben egyre pesszimistább vagyok, pedig amúgy sincs valami sok önbizalmam, magabiztosságom és határozottságom...

Hogyan tudnám végre elfelejteni az első lányt és hogyan tudnék közeledni a másodikhoz?



2015. okt. 5. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért akarod elfelejteni? :(
2015. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert nem is beszélhetek vele és tovább kellene lépnem...
2015. okt. 5. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!