Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 2fiú aki nagyon tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2fiú aki nagyon tetszik, és mind a 2nek tetszek. és meg kértek hogy legyek a barátnőjük. Csak az a gáz hogy testvérek. és egyiket sem szeretném meg bántani. :/ Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne válaszd egyiket sem.

Ha valamelyik igazán érdekelne, akkor tudnád, hogy melyik az és nem lenne gond a döntés és nem érdekelne a másik is.

2015. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Tudnám ajánlani neked erre Ha az enyém lennél című könyvet.Sok szerencsét :)
2015. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyiket ismerted meg előbb?
2015. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha az elsőt igazán szereted nem lenne második de szerintem inkább hagyd őket ne szórakozz szegémyekkel
2015. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na jó tisztázzuk..egyikkel sem szórakozok..és nem mondtam hogy "szerelmes vagyok" nyilván egyikkel sem jönnék össze mivel testvérek..
2015. szept. 20. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hallottad még, hogy egyszerre csak egy emberrel illik kezdeni?

Hagyd mind a kettőt.

2015. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egyikkel sem jönnél össze, akkor mi a kérdés?
2015. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy,az egyik jobban tetszik,de ha össze jönnék vele..nem tudom hogy mi lenne:/nem vagyok olyan hogy többel kezdek ki..és ezért nem tudom hogy mit tegyek...Tanácsot akarok kérni,nem ki oktatást!
2015. szept. 20. 23:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Na jó, kioktatás mentes válasz, azon kívül, hogy leírtam, "Hagyd mind a kettőt". Mert ezt kellene tenned.

Ha összejönnél a testvéremmel, akkor én nehezen viselném. Egy jó darabig elfordulnék tőle, nem lenne vele a kapcsolatom a régi. Ezen felül kerülném a "hármas" programokat, mert ritka sz.arul esne, hogy a csaj, aki nekem kell, a testvérem kezét fogja és falják egymást előttem, stb.

De csak csináld!

2015. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!