Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehetséges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik és neki is tetszem és ezt imerősömtől tudom. Pénteken bejelöltem fb-n de még nem jelölt vissza:/ szerintetek az lehetséges h ennyire nem nézi a fb-t vagy csak valamiért nem akar vissza jelölni?

2015. dec. 6. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak ugrattak azzal, hogy tetszel neki? Tudod, ironia.

Ha megse, akkor meg nem mindenki eli facen az eletet. Na, meg nem is biztos, hogy latta, hogy bejelolted. Baratnom kb 3 napra ra jelolt bissza engem, es nem azert, mert nem akart, hanem nem mutatja az ertesiteseknel neki, ha valaki bejeloli.

2015. dec. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amennyiben nem facefüggő, akkor nagyon örülj neki, hogy nem az. Kevés ma az olyan ember. Ha ismeritek egymást a való életben, előbb-utóbb érzelmeitől függetlenül is vissza fog jelölni, ha észreveszi a bejelölést.
2015. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 5 éves nyomorult idióták miért mindig facebookon ismerkednek?
2015. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a facebook jelölétől függ az, hogy tetszel-e neki! Ne ott éld az életed!:)
2015. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy éve nem használok facebookot, és most nemrég jelöltem vissza egy csomó embert, akik tavaly novemberben jelöltek be.... Nem feltétlen jelent rosszat. Mindenesetre ne ott alakítsd a kapcsolatodat. Élőben minden sokkal jobb:)
2015. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!