Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges egy visszahúzózkodó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egy visszahúzózkodó, mondhatni jóképű fiúnak egy menő gyönyörű csajjal összejnnie?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk.

Tapasztaltatok már ilyet? Mondanátó típpeket hogyan jjjek ssze a kiszemelt gyönyörűszép lánnyal? Mert teljesen belezúgtam,és úgyérzem mindenképp kell ,de valamiért meg ott van az is az agyamban hogy haggyam már ugyse jön össze.


2015. dec. 2. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem írásban beszélsz vele, akkor lehet rá esély, persze. De ilyen helyesírással ne is próbálkozz a szerelmeslevéllel!
2015. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem szerelmes levéllel akarok próbálkozni. :D
2015. dec. 5. 12:54
 3/7 anonim válasza:
Nincs helyesírási hiba, hanem van 1 db elgépelés, valamint az "Ő" betűket kihagyta.
2015. dec. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennyi....
2015. dec. 9. 20:21
 5/7 anonim válasza:
A kérdésre a válaszom, pedig hogy minden lehetséges! Ha valaki jóképű az óriási, óriási előny, persze mivan ha csak te gondolod így? Ha nem mondta még senki akkor az nem olyan biztos... A jóképű emberek ritkán lesznek visszahúzódóak, persze nincs kizárva az sem... Ha nincs is így, s nem vagy jóképű esélyed úgy is lehet, de jóval kevesebb. Igazából rajtad és a csajon múlik, de ha kitartó vagy valószínűleg össze fog jönni. Sok sikert!
2015. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A tanácsom pedig az, hogy mindenképpen csak felé próbálj közeledni, ha neked nem annyira jönnek be, az úgynevezett "menő" társaságok, melyeknek a lány is részét képzi, akkor ne próbálj meg csak miatta közéjük tartozni, mindig add magadat, de abból a legjobb oldalad mutasd.
2015. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5.Válaszoló:

Mondták mások is hogy "jóképű vagy ok csak azért nem járnának velem mert hogy osztálytárs" ezt egy gyönyörű csajmondta :D Már egyébként egy "menő" csajjal volt viszonyom de hát nem sokáig. Most már egyre jobban érzem hogy maximalista vagyok és semmi se jó mindenből a lehető legjobb kell,és hagytam néha elveszni ha egyébként észrevettem hog odavan értem egy csaj holott végigkimutatta . Egyszerüen nemtudom mi a bajom ,talán azért nem megy a csajozás mert maximalista lettem. Észre sem veszem magam. mit tegyek?

2015. dec. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!